Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz abw6291 #178706 üzenetére

    Rá is csodálkoztam hogy a frissibe szerzett 40k-s (bolti akciós utolsó darab volt) Realme C31-ben még mindig 3 slot van, a 32GB háttértárhoz.
    Cserébe youtube zenehallgatás során kész nettó kínzó eszköz...meg minden ami nem alap kezelés, AVL vírus kereső nem képes lefutni a gyenge hardver miatt. :D
    De Pl most beállítottam pin kódot, volt hogy gyorsabban ütöttem be, mint hogy a rendszer felfogta volna az 5. karaktert. :D
    Mármint kijelezte hogy ott van 5 db csillag, tudom hogy jól ütöttem be még se engedett, mert hogy még csak 4x csilingelt a karakter érzékelője.
    De nekem csak tartalék telefonnak kellett, így nem érdekel.

    #178709 szabonagyur
    Abban a részben igazad van, hogy nekem a napi felmérések során keletkező 10 GB fotó és videó anyagot lenne lehetőségem lementeni a 128 gb háttértárról.
    Abban viszont nincs, hogy ha elfelejti az ember átmenteni a PC-re, akkor másnap már 20 gb lesz rajta...aztán 30, aztán 40....végül belassul.

    Abban viszont végképp nincs igazad hogy azért vegyek +60k-val drágábban telót(pl szifon esetén ekkora a különbség), mert kispóroltak egy 2k hufos csatlakozót, hogy ne tudjak 15k hufért 128-as sd kártyával bővíteni. :D

    Meg aztán ami ennél sokkalta fontosabb, hogy ha épp hazafelé battyogok mielőtt mentettem volna, útközben random elhalálozik a teló, az SD kártyán tárolt képeket át tudom rakni...a behalt alaplapról senki nem fogja kiolvasni a csipből az adatokat....még a kürtösök is elhajtanak. :D

    Megtörtént velem...első okostelóm után a második telóban ezért volt SD kártyára mentve minden fotó...Jól is tettem, mert az is menet közben, random halálozott el aksi elektronika irányából, más márka, más jellegű teló mint az első.
    A jelenlegiben kell a második sim kártya...szal hetente lementem a fotókat. :D

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák