Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Most gondolkozok telefonváltáson, és a Huawei G300 telefont néztem ki.
    Aztán nemrégen feltűnt a szolgáltatóm árlistájában a Huawei G510, ami a paraméterei alapján bíztatónak tűnt, amíg a tesztet el nem olvastam.
    Ez annyira elkeserített, hogy rákerestem egyéb telefonokra is, melyiket mennyiért adná nekem a Vodafone, mert az általános árlistában található árak borzalmasan drágák.
    Az igényeim: nagy kijelző (4”), jó telefonálási képességek (jó térerő zárt helyeken is, valamint jó minőségű hangátvitel), jó böngésző, jó adatátviteli képesség mobil széles sávon és WiFi-n is, és jó játékos képességek.
    A kamera, és a rádió mellékes.
    Az általam eddig ismert, és használt telefonok: HTC Wildfire S, és a Samsung Galaxy Mini 1.
    Olyan telefont szeretnék, ami ezeknél jobb!
    Most akkor jöjjenek a Vodafonnál is kapható, általam elfogadható árúnak titulált készülékek, és az áraik:
    Huawei G300: 12.990.-Ft
    Huawei G510: 25.990.-Ft
    Samsung Galaxy S Advance: 36.990.-Ft (ez árban már picit sok, de éppen belefér kategória; viszont aggasztó, hogy csak 2.3 Androiddal kapható)
    Sony Xperia J (öregecske hardverecske, viszont 4.0-ás Droid, és szép csomagolás): 32.990.-Ft
    Nagyjából ennyi, de ha lemondanék a 4”-os kijelzőről, akkor lenne még pár esélyes:
    Samsung Galaxy Ace Plus (a nyűgöm, hogy szintén csak 2.3 Droid van rajta): 27.990.-Ft
    Sony Xperia U (szintén 2.3 Droid): 32.990.-Ft
    Sony Xperia Tipo (4.0 Droid, de nagyon pici, 3,2”-os kijelző, és Xperia J szintű hardver): 12.990.-Ft
    Nos ennyit találtam; a kérdésem a topik címe: Melyik okostelefont vegyem? :R

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák