Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fera96

    csendes tag

    Sziasztok!
    Segítsetek kérlek, kicsit elvesztem a kínálatban. Igyekszem az összefoglaló szerint összegyűjteni mit is akarok.
    - Max 150.000 ft-ig keresek okostelefont.
    - Mindenképp újat, mert a következő 3 évre keresem a "társam".
    - A honnan majdnem mindegy, garanciát tudjak érvényesíteni ha szükséges.
    - Androidos készüléket szeretnék google appokkal, ehhez szoktam, ezt szeretem, a további fotóim is szeretném ha ugyanoda mentődnének mint az eddigiek. Apple felé óvatosan nyitott lennék, de az ebben az árkategóriában kb nem létezik.
    - A telefon fizikai mérete mindegy.
    - 4g fontos, 5g nem tudom van-e a környéken.
    - dualsim lenne prioros, de el tudom engedni a jobb képek érdekében.
    Mert ami a leglényegesebb:
    Fotózni szeretnék. Sokat. Nehezített körülmények között. 2 kisfiam életét szeretném megörökíteni, állandóan és gyorsan mozgó fotóalanyaim vannak. Ha videózni is tudnám őket az lenne a legjobb.
    Ezek mellett elég alapfelhasználó vagyok.Játszani nem szoktam telefonon, email, közösségi média, kommunikációs appokon kívül alig van valami a telefonomon. Ezeket viszont szeretném akadás, fagyás, lemaradó gépelés nélkül használni.
    Jelenleg egy Honor 20 Lite telefonom van, de 2,5 év után gyakorlatilag használhatatlanul lassú és nagyon sok hibája előjött, a fényképei meg kritikán aluliak.
    Fényképek tekintetében semmi művészi elvárásom nincs, de tényleg szeretnék élethű színekkel dolgozó, éles képeket látni, lehetőleg már alapbeállításon is. Sokszor zsebből gyorsan előkapva kell elkapni a pillanatot.
    Ismerős Iphone SE készülékével készült képek gyönyörűek, így az lenne számomra az összehasonlítási alap.
    Köszönöm, ha tudtok javasolni valamit. Telekom, illetve MediaMarkt kínálatát néztem eddig.

Új hozzászólás Aktív témák