Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PrometheusX

    aktív tag

    Sziasztok!

    Most tervezem egy új telefon vásárlását, miután a Nexus 5x-em megadta magát.

    - Árkategória: maximum 100.000 forintig gondolkodtam
    - Használt vagy új? csak új telefon
    - Hol vennéd meg? rendes garanciával (tehát jó boltból, szolgáltatótól)
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? hosszabb távra tervezek, egy jó ár/érték arányú telefont keresek.
    - Mire használnád? médiatartalom fogyasztására (cikkek olvasgatására, esetenként Youtube videók nézése), illetve játékra (Fate/Grand Order), zenehallgatásra (vezetékesen). Szóval elég vegyesen.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Én Android párti vagyok, de az IOS se idegen tőlem.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 5 - 5.2" között lenne ideális számomra a telefon mérete.

    Illetve annyi igényem lenne még, hogy legalább 4 GB RAM legyen benne, és minőségibb legyen az anyaghasználata. A következő telefonokat néztem ki:
    -Honor 9: elérhető a flottánkból 89.000 forintért. Ahogy néztem ez is egy jó választás számomra.
    -Moto G5s
    -Samsung Galaxy S7 (igaz ez már a 110.000 forintba esik bele vagy fölé, de nem zárom ki mint lehetőséget)
    -Sony Xperia XZ: elérhető a flottánkból 86.000 forintért.

    Nekem a Honor 9 a legszimpatikusabb választás (tudom hogy az alapára 130.000 forint felett van bőven), de gondoltam megkérdezlek titeket, hátha kihagytam egy jó ár/érték arányú telefont, illetve mit tudnátok ajánlani. :)

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák