Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • choco01

    addikt

    Úgy néz ki hogy a P10 és a Mate 9 maradt versenyben..

    Megnéztem ma mindkettőt, a P10 jobban tetszik, viszont ma csináltam egy tesztet P10 Plus P10 és Mate 9-el.. hát P10 és P10 Plus között igazából az akksi ami nagy különbség volt, a P10 brutálisan merült, a Plus pedig úgy normálisan.. fényképező tekintetében ugyan olyan volt mind a kettő, hangzása a sztereó miatt jobb a Plusnak, viszont a WiFi és a térerő.. :Y akármit akárhogy néztem a sima P10-nek jobbak voltak a vételezési eredményei.. továbbá mindkettő 115-118.000 pontot tudott Antutuban..

    És ekkor lemondtam a Plus-ról nem ér meg nekem 50 ezres különbséget vagy még többet.. és szereztem egy Mate 9-et.. gyors volt, akksi nagyon király, bár nincs 7.1 droid és emui 5.1 csak .0 mindkettőből(de ez annyira nem izgat, gondolom majd lesz..) a fényképező ami furcsa volt... mint ha egy hangyányit jobb lett volna P10-eknek..

    Szerintetek lényegesen gyengébb a Mate 9 kamerája a P10-ekhez képest?(Aryon87 kollégával beszéltük hogy neki sem voltak a legjobbak a képei a Mate 9-el)

    Vagy akármilyen gyengesége van a Mate 9-nek a P10-hez képest? :U

    :R

    Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

Új hozzászólás Aktív témák