Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csababá

    tag

    Sziasztok! Korábban is korrekt segítséget kaptam itt, ez úton is köszönöm. Sajnos tönkre tettem Galaxy S Advance készülékemet, ami kompromisszumokkal, de még épp elég volt. A nejem szintén Samus, az S3 teljesítményszintje, mérete, tudása talán meg is felelne nekem.

    - Árkategória. Kb 20-30k HUF.
    - Használt vagy új? Nyitott vagyok a megbízható és egyszerű megoldásokra.
    - Hol vennéd meg? Nyitott vagyok a megbízható és egyszerű megoldásokra.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszú távra, best-buy-t.
    - Mire használnád? Normál felhasználás, fényképezgetés, internet, éjszakai olvasgatás, zenehallgatás, ritkán GPS navigáció
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Eddig csak android volt, amivel semmi bajom, de szükség esetén akár válthatok is.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 4-5 coll
    - Szeretném, ha gond és töltés nélkül kibírna egy közepes napot, valamint normál használat mellett nem kellene különösebb kompromisszumot kötni. Esetleg lehetne értesítési ledje. Nem különösebben tetszenek a nagyon sarkos, vagy nagyon gömbölyű formák, a fenti samuk formára bejöttek.
    Egyéb hirtelen nem jut eszembe. Mit ajánlanátok, kérdeznétek még? (Esetleg vegyem ki a kezem a biliből? :) )
    Előre is köszönöm a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák