Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz batai15 #20298 üzenetére

    Szoftveresen egy rakás kaki ... pedig még 5.0.2 -el jó volt :U

    Szerk.

    Lehet hogy a G4 és S6 jelenleg olcsóbb ... viszont az vedd figyelembe hogy egy hatalmas nagy bukás az egész, saját tapasztalatomról beszélek 2013 Áprilisában megvettem az S3 LTE -t 132 ezer Ft akcióban kamatmentes részletre, majd 2014 Novemberben megvettem a páromnak az S4 LTE -t akcióban 50 ezer Ft -ért, tudod mi volt a vicces ? pl. az hogy amikor fizettem a számlát akkor az ügyintéző megkérdezte hogy "úr isten ezek a telefonok ennyire nem tartják az árukat" ? majd mosolyogva válaszoltam hogy igen az S3 LTE -nek a törlesztőrészlete 4790 Ft míg az S4 -nek 2100 Ft és közben már lefutott egy generáció :DDD

    Szóval mire letörleszted a G4 -t vagy S6 -t addigra pontosan érni fognak kb. 50 ezer Ft és lehet hogy most még sokat is mondtam, míg egy i6S még 2 év múlva is bőven 100 ezer Ft felett lesz :R

    (#20299) batai15

    Hosszútávra mindenképp a "szifont" én az S6 -al hosszútávra terveztem aztán kb. fél év után ráuntam hogy egy 200 ezer Ft -s telefon akad és laggol, majd 70 ezer Ft bukással de megszabadultam tőle, azóta nyugodtabban alszom és őszintén kakilok a világra, a szifon azt teszi amire ki lett találva ... előveszed a zsebedből 4.7" kijelzőt 1 kézzel is átéred és használod mindezt lagg és röccenőmentesen + atomstabilan és nagyon profin, az akkumulátor pedig 2X tovább bírja az S6 -tól (kamerában is brutál jó), szerintem ezzel mindent le is írtam :))

    A 240 FPS pedig a legjobb amit valaha is kitaláltak ... videó :K

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák