Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zolás

    addikt

    Üdv urak.
    Úgy tünik elérkezik az én időm is lassan és le tudom váltani kissé öreg W850i SE telómat. Viszont annyi ujdonság van most a mobilpiacon hogy nem győzöm a fejem kapkodni és megmondom az öszintét fogalmam sincs hogy mit kéne vennem. Milyen rendszerrel, milyen márkát, milyen tipust már teljesen jojózik a szemem a sok csilivilitől.
    Néha nyomogatom idősebb munkatársam LG érintős telóját és tetszik a nagy kijelző(Az csak pláne hogy lövése sincs mi miért és hogyan müködik nekem kell mindent megmutatnom miközbe övé az első érintős a kezembe :DDD
    Nagyjából ez elvárásaim:
    Nagy kijelző. Lehet hogy megbánom de ez van 2évente egyszer veszek telefont. :DDD
    Legyen benne GPS. Ha van rajta GPS program ami net nélkül is navigál az nagyon jó. Ha rárakható ilyen program az is megfelel.
    Olvasom hogy ezek a telefonok kérdés nélkül mennek a netre. Ezt le tudjam tiltani valahogy. Nem vágyom hatalmas számlákra csak mert frissiteni szeretne.
    Ha már a frissitésnél tartunk lehetőleg össze tudjam kötni az asztali gépemmel és onnan tudja frissiteni magát, továbbá ha találok rá valami programot amit rá szeretnék tölteni azt is tudjam az otthoni gépen keresztül rátölteni.
    Nagy belső memórai vagy bővithető memória. Szeretek zenét hallgatni és legyen elég hely a készüléken. Ha kártyával bővíthető az a legjobb.
    Tudjak vele normális képeket késziteni. Tudom hogy egy telefon nem fényképezőgép de azért nem ártana ha tudnám erre is használni.
    Legyen rajta vaku lehetőleg.
    Ja és a legfontosabb: T-Mobiléknál veszem szóval lehessen náluk kapni. :DDD
    A vásárlást 1-max 2 hónapon belülre tervezem szóval ha azt mondja valaki hogy x idő és jön egy ilyen-olyan készülék ami profi mindenben akkor ki tudom várni.
    Nézegettem az Omnia II készüléket végül is egész jól néz ki meg tetszik is. Csak nem tudom eldönteni hogy jobban járnék-e egy Androidos vagy másféle rendszerü telefonnal vagy sem. Egyszerüen mobil téren ugy elment felettem az idő mint a szél :B

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

  • Zolás

    addikt

    válasz norbesz74 #14983 üzenetére

    Ember biztos hogy okosakat írsz de nem nagyon tudom elolvasni. Amit kivettem hogy öreg faternak nézel ami nem igaz :DDD csak kiestem a mobil világból 3évre ami sok a fejlődéshez képest.

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

  • Zolás

    addikt

    válasz norbesz74 #14985 üzenetére

    Na látod ha csak ugy belevágtam volna veszek egy Omnia2őt és heló. Nem hiszem hogy megbántam volna de ha már veszek valamit akkor okosan és ügyesen próbálok vásárolni hogy biztos ami ziher ne legyen gond a későbbiekben :DDD
    Nokiáék amugy se jól fekszenek nálam. Valahogy mind elromlik a kezemben ;]

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

  • Zolás

    addikt

    válasz doc #15997 üzenetére

    X10mini pró engem is érdekelne. Mondjuk én a Trémobilnál veszem :DDD

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Aktív témák