Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    Szerbusztok!

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy nézegettem pda-kat telefontos pdakat jobban mondva, és meglepődtem hogy egész kis fickós darabokat, o2 xda exec meg társaikat elég baráti áron be lehet szerezni, megéri az ilyen darabokat, vagyis ezt az árkategóriát választani ilyen telefonok, jobban mondva készülékek terén? Egy a témában laikusnak, remélem egyenlőre, mit javasoltok :)

    Sziasztok!

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    olyan kérdésem lenne, hogy tanakodok magamban :D nokia e51 re fáj a fogam, nem feltételez ez simbis telefont, hogy csak az kell, de valami ilyesmi érvek mellett mint
    -jó megjelenés
    -jó anyaghasználat
    -tartósság
    -nem feltétel de üzleties megjelenés
    -akár sőt biztos, hogy használt vétel
    -akár lehet "letűnt kor gyermeke" ergó gari nem fontos :D

    gondolkozok hogy még mi lehet láttam az e52 őt is okés hogy van 30körül az nem is sok érte, de az ársáv 20k körül lenne amibe kényelmesen belefér egy e51 de megnézegetek még mást is, ha mondjátok.

    Ja igen és érintőkijelző nagyjából kizárva kivéve ha van alatta mellette egy qwertz billentyűsor köszönöm

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    bocsi a kérdésért tudom hogy az e51 et ajánlottátok nekem de a c5-tel mi a helyzet érdemesebb azt venni?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Aktív témák