Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • SimS

    senior tag

    Üdv

    Lassan elérkezettnek látom a készülékváltást, aztán valami okosféle kellene. Itt az általános QA válaszaim:

    - Árkategória: 40-60-80k körül

    - Használt vagy új: egyelőre csak nézelődöm, így igazán mindegy, ha használt se legyen agyonra elhasználva

    - Hol vennéd meg: ha új akkor függetlenül újonnan gyártói garanciával (előfizetésre kisebb esély van), ha használt meg az aprón

    - Hosszú vagy rövid távra tervezel: oda vagyok az újdonságokért, de ez nem jelenti, hogy meg is veszem; inkább hosszabb távra kellene (ergo fontos a teljesítmény, az anyagminőség, későbbi szoftveres támogatottság)

    - Mire használnád: telefonálás, sms, böngészés, multimédia (van fotómasinám, de nincs mindig kéznél így értelmes minőségű képet nem rossz ha csinál, illetve memcard + zene is kellene, esetleg vonaton filmnézés), gps / navigáció (google map adatkapcsolat nélkül (3g / wifi), autós nav. valamilyen alkalmazás formájában szintén adatkapcsolat nélkül, ha megoldható), email-ek kezelése. Ja és leginkább HTC-ben gondolkodom (szoftver és anyagminőség okokból).

    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is: iOs-től mentsen meg aki épp arra jár.. :D (vagy ez már rasszizmus ebben a topikban? :F ezesetben elnézést) preferált az Andriod esetleg a WP7.

    - Milyen kialakítású telefont keresel: az átlagos tepsit.

    Ha kihagytam valamit majd jelzitek, köszönöm,

    SimS

    Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

  • SimS

    senior tag

    válasz dropopi #38477 üzenetére

    Üdv

    Köszönöm neked is választ!
    Én egy Desire HD-ben gondolkodom most így körülnézve, 6x k-ért már találni nem lehasznált darabokat.
    Kicsit aggódok ugyan, hogy nem egy strapabíró darab (akksit pl. gyorsan lerántja, munkatársamét legalábbis - aztán az még új).

    SimS

    Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

  • SimS

    senior tag

    válasz Tikakukac #38484 üzenetére

    Üdv

    Hmm, alszom még rá egyet, de nagyon szimpatikus. :(

    Egyébként láttam ebay-en oár fontért 1600-as akksit DHD-hoz, azzal nem volna talán jobb picit, mint a gyárival, vagy fake? :U

    p.s.: köszönöm mindenkinek az ajánlásokat, leültem mára. :R

    SimS

    Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

  • SimS

    senior tag

    Üdv

    Kérnék még egy ajánlatot, most másnak lesz a vásár, nem magamnak :)

    - Árkategória: 40k körül,
    - Használt vagy új: mindenképpen új, ajándék lenne,
    - Hol vennéd meg: függetlenül újonnan gyártói garanciával leginkább (előfizetés szintén off),
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel: hosszabb távra kellene,
    - Mire használnád: telefonálás, sms, böngészés, minimális multimédia, google map, email-ek kezelése. Itt is szintén HTC-ben gondolkodom (szoftver és anyagminőség okokból),
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is: Andriod esetleg a WP7,
    - Milyen kialakítású telefont keresel: az átlagos tepsit, de lehet kisebb fajta (hölgynek lesz a készülék).

    Egy HTC Explorer-t ill. Wildfire-t néztem eddig ebben az árkategóriában.. fontos volna, hogy ha androidos ajánlatot kapok, legalább 2.2-t tudjon. :R

    p.s.: elnézést, hogy első körben csak HTC-ben gondolkodom, de fontos a jól kezelhető egyszerű (meg ,,szép") szoftver. :(((

    Köszönöm,

    SimS

    Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

  • SimS

    senior tag

    válasz Rotate #38495 üzenetére

    Üdv

    Félreértesz, nem ,,csak a HTC", de inkább az - érted :D
    Ész érvekre kapható vagyok :) Szóval nyugodtan lehet bármi más is, ha jobb (és itt nyilván a felhasználói élményre kell rámenni, mert mint említettem nem egy hard-core user-nek lesz) :K

    #38496: itt az ST15i-re, vagy a SK17i-re kell gondoljak? (mondjuk utóbbi mini-pro nevű)

    SimS

    Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

  • SimS

    senior tag

    válasz dropopi #38688 üzenetére

    Üdv

    Én 84k-ért látom újonnan az egyik üzletben, nem nevezem meg, de szokott tőlük kapni a mobilarena készülékeket.

    Ennyiért még én is megfontoltam, mégiscsak két magos - talán 1-2 év múlva is használható lesz.. bár az lehet inkább a Tegra3 lenne.
    Az a 3D-s marhaság (ami a feature-je) a kijelzőn kikapcsolható, vagy ez ,,csak azt" tudja? Ha utóbbi, akkor zavaró-e :)
    Egy Sensation-hoz képest milyen (mert azt már tapicskoltam)?

    Köszi,

    SimS

    [ Szerkesztve ]

    Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

  • SimS

    senior tag

    Üdv

    A válasz privátban is jöhet: nem tud valaki olyan boltot Pesten, amelyik árul még ZTE Blade-et újonnan, függetlenül? Bármi egyéb aprós link is jöhet (bár én nem találtam).

    Köszi, :R

    SimS

    Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

Aktív témák