Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    Sziasztok,

    először is bocsi, hogy nem olvasok vissza annyit. Próbáltam itt a fórumon keresgélni de mindig több ezer hsz jött ki találatnak, arra pedig nincs időm sajnos.

    Szóval iPhone vásárlásra adtam a fejem, később majd szeretném lecserélni egy Samsung Wave-re, de mivel megint eltolták a megjelenését nincs türelmem kivárni, mindegy ez most nem is fontos, csak szeretnék már egy tapicskolható telefont. :D iPhone mellett egyelőre a sok program miatt döntöttem, de igazából mint mondtam, csak ideiglenesen kell pár hónapig, bár ki tudja lehet hozzám nő és nem adom ki a kezemből.

    Igazából egy használt 3G-ben gondolkodok, ahogy nézegettem aprót, 70k körül lehet már kapni. Azonban mivel eddig nem találkoztam vele élőben, csak olvasgattam ezt-azt, szeretnék tanácsot kérni valaki olyantól, aki tapasztaltabb ezen a téren, mire figyeljek, ha használtat vásárolok stb. Mivel Pannonos vagyok és szeretném megtartani a számom, egy független készüléket szeretnék, azonban ahogy olvasgattam némelyiknél fenn áll a letiltás veszélye is, nos magától értetődően ezt szeretném elkerülni. Persze ezeket megkérdezhetném a telefonok tulajától is, akitől meg szeretném venni, de egyrészt nem akarok komplett hülyén eléjük állni, mert akkor ők is így viszonyulnak hozzám, esetleg át is csesznek. Bár mindenképpen személyes átvételt szeretnék majd, szóval azért ez nagy mértékben elkerülhető.

    Összességében nem kérek senkitől kis-esszét, bár természetesen nagyon szépen köszönöm ha valaki kifejti, el fogom olvasni. Csupán pár pontokba szedett megjegyzéssel is megelégszem a nyilvánvaló külső dolgokon kívül. Mire ügyeljek, mit kérdezzek meg, mit teszteljek le ha kezembe veszem a telefont kipróbálni stb...

    Előre is köszönöm mindenkinek a tanácsát.

Aktív témák