Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    Sziasztok!

    Nekem egy HTC Tattoo-m van, (főzött 2.3-as rommal :) ) és most gondolkozok az utódjában, mert bár jó telefon a Tattoo megvannak sajnos a korlátai, (kis kijelző, nem valami erős proci, kevés ram) másrészt sajnos a napokban vettem észre, hogy érzéketlen lett egy kis rész a kijelző szélén... :(((
    Még nem most akarok telefont venni, egyelőre kivárok hogy ősszel bejön-e és tényleg 50 e körül a ZTE Mimosa X, (első számú jelölt) illetve megy-e le valamivel a HTV One V ára.

    De jelen pillanatban a ZTE Skate-en gondolkodok, mert sokan dicsérik, és a vélemények alapján elég jó telefonnak tűnik, bár kézbe még nem volt szerencsém fogni.

    Azt szeretném megkérdezni elsősorban, hogy mi a véleményetek a Skate-ről, ti ajánlanátok a HTC Tattoo után, úgy értem hogy tényleg nagyon olcsó hatást keltő külseje van?
    A Tattoo-t amúgy nagyon megszerettem, mert amit tőle el lehet várni korrekten hozza, pl. jó fogású anyagokból precízen össze van rakva, a kijelzője rezisztív, de majdnem kapacitívnek érződik, korrekt tartozékok, pl. jó hangú füles stb, és ezért érdekelne, hogy ehhez képest a Skate milyen minőségi kategória...
    A másik amit szeretnék megkérdezni, hogy a Skate hardvere (csupán 800-as proci) egy jó főzött rommal és stabil keretek közt túlhúzva a procit a mai világban mennyire elég szerintetek, illetve mennyire számít elavultnak?

    Bármilyen infót előre is köszi szépen! :R :R

  • Canonfan

    senior tag

    nggabi (#45875), Zsolt_72 (#45877):
    Köszi szépen! :R :)

    Elolvastam a Skate topicban az első posztot, és nem változott az eddigi benyomásom róla, :) (kivéve a porosodást, úgyhogy szilikon tok mindenképp, meg talán a közelségérzékelő elálítódása, de ez nem tudom mennyire gyakori) úgyhogy bent van az esélyesek közt de szerintem azért kivárom még azt a pár hónapot, mert állítólag az év második felében jön Magyarországra is a Mimosa X, és úgy 60-70 e körüli árat jósolnak neki, (de majd meglátjuk, hogy tényleg így lesz-e) remélem bekerül a T-mobile kínálatába is, mert akkor T-függően biztos megáll 50 e körül az ára, amin 2 év hűséggel biztos lehet majd faragni még... :)

    Azt szeretném még megkérdezni, hogy ezektől a nagyképernyős telefonoktól, mint pl a Skate is mennyi üzemidőt lehet elvárni, kíméletes (főképp készenlét, mobilnet, wifi, bluetooth, gps csak szükség esetén bekapcsolva, telefonálás, kevés netezés stb..) használattal?
    Nekem most a Tattoo esténként offline-ba téve (ébresztés miatt) lightos használattal elmegy egy erős 3 napot, ennyit el lehet érni a mostani telefonokkal is, vagy már mindegyik naponta töltöd kategória, még kíméletes használattal is?

    Válaszotokat előre is köszi! :R :R

    [ Szerkesztve ]

  • Canonfan

    senior tag

    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy az LG Optimus Black P970-ről mi a véleményetek ill. tapasztalatotok?

    Néztem a T-mobile-nál elég baráti (kb 35-40 e) az ára 2 év hűséggel, bár jelenleg nem kapni náluk, de majd ősszel tervezem úgyis a cserét (talán addigra lesz közelebbi infó a ZTE Mimosa X-ről, azt mindenképp megvárom) addig majd kiderül hogy csak ármenetileg nincs vagy nem is lesz... :F
    Viszont ennyiért megérné pl a ZTE Skate-el szemben, mert hardveresen jobb nála, és valószínű anyaghasználatban és összeszerelésben is, + ahogy olvastam jön rá a GB, télen megy az ICS... :)

    Mit gondoltok, milyen telefon, érdemes számításba venni őt is, úgy tudom alapból csak Froyo van rajta...

    Bármilyen infót előre is köszi! :R :R

    [ Szerkesztve ]

  • Canonfan

    senior tag

    jooker82 (#46456): :

    Köszönöm a válaszodat, igazad van sajnos, pedig ennyiért ajándék lett volna... :((

    Sajnos viszont így most nincs már nagyon jelöltem, egyedül a Skate, de ö még arm v6-os, amilyen a Tattoo is.

    A Mimosa X lenne a legjobb választás, de arról sajnos még nincs infó, hogy mennyi lesz nálunk és mikor jön be végre...

    Azt szeretném megkérdezni, hogy még a Huawei Ascend Y200-ról mi a véleményetek?
    Jó tudom, csak 256 mega ram, mint a Tattoo, és belső memóriára is elég minimál, szóval e kettő dologban semmivel sem több mint a Tattoo, és ez elég kevés, és már most rég elavult, de állítólag a gyári rom elég jól fut rajta, és azt olvastam róla hogy elégé jól összerakott alaptelefon...

  • Canonfan

    senior tag

    Sziasztok!

    Mit gondoltok az Alcatel OT-995 és a Huawei Ascend G300 közül melyik lehet a jobb választás minőség, megbízhatóság terén?

    Mindkét telefon topicjába beleolvasgattam, mindkét helyen vannak típushibás telefonok és olyanok is, akiknek semmi gondjuk nincs a cuccal...

    Viszont mindkettő noname márkának számít szerintem, ezért nem tudom hogy megbízhatóságra melyik lehetne jobb, bár igazság szerint az Alcatel névről nem a minőség ugrik be nekem, (és gondolom sok más embernek sem) de jelenleg ez a legnormálisabb ár-érték arányú cucc a T-nél, a Huawei G300 meg sajna nincs náluk :((( remélem szeptemberig lesz a Trémobilnál is, (egyedül náluk nincs :((( ) mert ha nem jön be addig a ZTE Mimosa X, akkor a fenti telefonokon gondolkoznék, csak nem tudom hogy egyáltalán érdemes számításba venni őket, mit gondoltok róluk?

    Bármilyen infót előre is köszi szépen! :R :R

  • Canonfan

    senior tag

    válasz #40993792 #46783 üzenetére

    Nem értettem félre, igazad van, :) az arány ami nem mindegy... :)

    Nekem egy HTC Tattoo-m van most, amit szeretek is, de vissza kell küldetnem gariba, mert a kijelzője kezd elhalálozni, :((( :((( szóval nekem egy HTC-nél is sikerült belefutnom egy ilyenbe :((( ezért kérdeztem az előző hsz-omban hogy az ott említett 2 teló mennyire lehet lutri, egyáltalán számításba lehet-e őket venni, ha valaki megbízható, min 1 gh-es telefont szeretne, kb 50 e alatt... :) :)

    Ne érts félre, ennek ellenére még abszolút szeretem a HTC márkát, (rosszat egy BMW-ből is ki lehet fogni :) ) de sajnos az One V túl van a kereten még szolgáltatói konstrukcióban is... :((

Aktív témák