Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • norbesz74

    aktív tag

    válasz Benji9 #15008 üzenetére

    Fizikai bil kell, ami szerintem butaság egyben, mert ha egy kapacitivet néznél és nem ragadnál le a kp500-on, akkor egy 3gs használtban kaphatsz 80körül, de most épp látam 69000ft is. Vagy 100000ft galaxy S, de ha ólcsobb kell galaxy 3 androidos. winmo simbiant nem javaslom, mert még a x6 is ugy akad, hogy szerintem az már szégyen. Még a wave is jobb nála. Fullos minden és még a galaxy S is lepipálja csak bada. T mobil beugrasz végig tapi azt örül.:)

  • Galahed

    senior tag

    válasz Benji9 #15008 üzenetére

    nezzuk sorban:

    Ericcson: a szoftverfrissitessel hadilábon áll, a Sonyericsson ugymond lesz@rja a vevőket...
    N900: akkor vedd meg ha kell a szabadság, kedvedre elmerülhetsz a Linux rejtelmeibe, viszont rezisztiv a kijelző (ezt mondjuk én szeretem speciel) - én ilyet veszek pont ma. :)
    Milestone is jó, ha kell az android, csak el kell magad szánnod arra, hogy irányt válassz.
    Az iPhone-t is megnézheted, én nagyon szerettem, a 3GS-is jó választás, annyival nem több a 4-es, amenyyivel az ára...

    szóval "irányválasztás"

    iphone: rengeteg progi szvsz a legjobb választás ha ki akarod használni a mobil technológiát.
    Android: vannak hibái, van sok progi hozzá, nem fogod megunni.
    N900 azaz Maemo: van hozzá kb 500 progi, de, itt a de: nagy a szabadság, ha van programozói vénád, dolgozni is akarsz vele (pl szerver menedzser, VPN, ssh sb akkor remek - mondjuk erre az iphone is jó)
    Bada: hát meglátjuk mi sül ki belőle, lesz-e akkora támogatottsága mint a többi op. rendszernek.

    röviden nekem ez a véleményem. sok sikert.

Aktív témák