Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • korpicschess

    veterán

    válasz rebbag #6246 üzenetére

    Szia!

    Érintőkijelzős érdekel csak?
    Néhány javaslat: HTC Diamond, Samsung Omnia, Nokia 5800, Nokiák közül még E52, E66.
    Diamondot le fogják húzni itt is, tesztben is a szoftver lassúsága megszűnt szóval azzal nincs gond viszont az akksival igen, az max. 16 órás (by Sly Bp.), de ha újonnan veszed biztos több. Samsung Omniáról olvastam, hogy navigáció közben túlmelegszik ezért kikapcsol a GPS-e, csak úgy jó, ha a kocsi hűtése rá van irányítva. Erről nincs személyes tapasztalatom.
    Nokia 5800 az szerintem megfelel a célra, ott a nagy kijelző a pozitívum viszont az anyagminőség nem a legjobb.
    E52 kiváló anyagminőség, viszont kicsi kijelző.
    Használtan még hogyha jó vagy talán-talán hozzájuthatsz egy HTC Diamond2-höz 60 körül, bár nyílván nem a legszebb állapotúhoz, de az nagyságrendekkel nagyobb az elöbb említetteknél (E52-vel inkább csak más.)
    Most más így hirtelen nem jut eszembe, de azért írok 1-2-t: HTC Kaiser, HTC Artemis.
    Igazából az a baj a tesztekkel, hogy pl fél év múlva már egyáltalán nem tükrözik a valóságot, mert a szoftverrel nagyon sokat lehet javítani, de ezt majd kifejtem ha lesz Acer S200 írásom.

    Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Aktív témák