Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dozen

    csendes tag

    Szép napot mindnkinek!
    Röviden a lényeg:
    A gépem megfertözödött valamivel, amit én egyszerüen csak vírusnak hívok. Olvasva az itt leírtakat feltettem az Eset Smart Security-t, ami talált is egy trójait és ki is irtotta. Büszke voltam magamra, hogy milyen ügyes voltam, de csak ezután jött a fekete leves. Amikor az egérrel a tálca fölé mentem önállóan megfogta a programokat és vagy átrendezte, vagy beindította több példányban. Még többet elolvasva a topikból megpróbáltam a Malwarebytes Antimalware-t és a HitmanPro-t. A HitmanPro 3 valamit leirtott, de a gép az újraindítás után megint rosszalkodott. Újabb fegyverként bevetettem a másik gépemen tökéletesen müködö Kaspersky Rescue Cd-t, de ez nem töltödött be, hanem a fekete-fehér képernyö harmadik soránál megállt. (A kurzor villog,de nem bootol tovább!?) Ezután azt gondoltam, hogy az eddig általam ismert leghatékonyabb módszert fogom alkalmazni: új windows rendszer felrakása a vinyó újra partícionálásával. A gép ezután is ugyanazokat a csodákat müveli mint eddig. Mit tudok még tenni?

  • dozen

    csendes tag

    válasz Out #35145 üzenetére

    Amikor elovastam a válaszodat, akkor azt hittem, hogy neked sincs ötleted a megoldásra, de éppen vicces kedvedben voltál és ezért javasoltad az egér lecserélését. Ezt azért is gondoltam, mert az egyik kiirtott féreg neve a "doubleclick" volt és a problémák egy része arra utalt, hogy ez még mindig a gépen maradt. Aztán tovább gondolkodva mégis úgy döntöttem, hogy kipróbálom a javaslatodat és láss csodát megoldódott a vírusnak tulajdonított problémám. Köszönöm a segítségedet!

Új hozzászólás Aktív témák