Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • remejan

    csendes tag

    Windows Defender-hez mit szóltok?
    Most jött ki a végleges és elég jónak tűnik :DD
    Érdemes használni?
    Van olyan hatékony mint a többi kémprogram írtó?

    Válaszotokat előre is köszönöm!
    :R :R :R

  • remejan

    csendes tag

    Szerintem eTrust Antivirus!

    Mert: -ingyenes
    -egy gyors regisztáció ellenében 1 éves licenszt kapunk
    -gyors, egyszerű, hatékony

    ezeket bizonyítja a következő oldal tesztje:

    checkvir.hu :D

  • remejan

    csendes tag

    Hello mindenki!
    Lenne pár kérdésem:
    1. A Microsoft-tól megkaptam A VirusBustert 1 éves lincencel, szerintetek mennyire hatékony?
    2. Továbbá tudom, hogy nem ide tartozik de szintén a Microsofttól kaptam egy kémprogramírtót (Windows Defender) és szerintetek mennyire hatékony és megbítható?
    3. Szerintetek ezzel a két programmal biztonságban érezhetem magam (persze tűzfalat beleértve)? Vagy ez így kevés?

    Hát jó sok mindent kérdeztem de nem sűrűn járok erre és hát gondoltam megkérdezem ezeket mert hát a biztonság elég fontos számomra! :D

    Válaszotokat előre is köszönöm :R

  • remejan

    csendes tag

    Mivel jogtiszta windowst használok részt vettem az Eredeti Windows, Valódi Előny programban és így jutottam ezekhez a programokhoz.(ingyenesen persze :D )De próbáltad a két program közül valamelyiket?

  • remejan

    csendes tag

    Most olvastam a vírushíradós tesztet.
    Ez a teszt az Avira Antivir-t 2. helyre hozza ki.

    1. Mit tudtok erről a vírusírtóról?
    2.AntiVir Personal Edition ( ez a változata ingyenesen elérhető)
    3. Tényleg ilyen jó írtó?
    4. Érdemes lecserélni a Nod32-t ?

    Válaszokat eéőre is köszönöm :R

  • remejan

    csendes tag

    Köszönöm a gyors válaszokat!
    Egy próbát megér akkor. :D

  • remejan

    csendes tag

    Megszületett a Kaspersky új 2007-es verziója! :)

    Jelenleg tesztelhető állapotban van,amire természetesen bárki jelentkezhet.
    Megosztom veletek, hogy honnan tölthetitek le egy esetleges kipróbálásra. Aki rendelkezik már licenszel, ezt a verziót már aktiválni tudja és használatba veheti a kódjával vagy reg kulcsával, ugyanis nem szükségeltetik hozzá külön beta tester kulcs.
    Aki nem vásárolta meg, az 30 napig ingyenes trial verzióban feltelepítheti.

    Itt tudtok hozzá jutni:
    ynb02dbhec60@data.kaspersky.ru/ (7.0.0.119 tr mappa)" target="_blank">[link]

    Már megkapta a Technical Relase státuszt, tehát a program véglegesítve lett. Hivatalos debütálása hamarosan.

    A három legkiemelkedőbb újítást emelném ki:
    - Intelligens és teljesen egyénre szabható szülői felügyelet.
    - A lehető legkevesebb rendszererőforrás-igény
    - Profi technológiás heurisztika.

    Az utóbbira had mutassak egy most végzett tesztet, ami az antivírusok heurisztikus képességét vizsgálta (még friss).

    Ez a teszt megfelelő képet adhat azok számára akik nem elég jártasak a témában, ill kétségeik vannak az általuk használt termékkel kapcsolatban vagy csak egy megfelelő alternatívát keresnek a vírusok kivédésére.

    A nod32 által elért 11. helyezés sztem sokak számára lelombozó lehet.

    Helyezés:

    1. Kaspersky version 7.0.0.43 beta - 99.23%

    2. Kaspersky version 6.0.2.614 - 99.13%

    3. Active Virus Shield by AOL version 6.0.0.308 - 99.13%

    4. ZoneAlarm with KAV Antivirus version 7.0.337.000 - 99.13%

    5. F-Secure 2007 version 7.01.128 - 98.56%

    6. BitDefender Professional version 10 - 97.70%

    7. BullGuard version 7.0.0.23 - 96.59%

    8. Ashampoo version 1.30 - 95.80%

    9. AntiVir version 7.03.01.53 Classic - 95.08%

    10. eScan version 8.0.671.1 - 94.43%

    11. Nod32 version 2.70.32 - 94.00%

    12. CyberScrub version 1.0 - 93.27%

    13. Avast Professional version 4.7.986 - 92.82%

    14. AVG Anti-Malware version 7.5.465 - 92.14%

    15. F-Prot 6.0.6.4 - 91.35%

    16. McAfee Enterprise version 8.5.0i+AntiSpyware module - 90.65%

    17. Panda 2007 version 2.01.00 - 90.06%

    18. Norman version 5.90.37 - 88.47%

    19. ArcaVir 2007 - 88.24%

    20. McAfee version 11.0.213 - 86.13%

    21. Norton Professional 2007 - 86.08%

    22. Rising AV version 19.19.42 - 85.46%

    23. Dr. Web version 4.33.2 - 85.09%

    24. Trend Micro Internet Security 2007 version 15.00.1450 - 84.96%

    25. Iolo version 1.1.8 - 83.35%

    26. Virus Chaser version 5.0a - 79.51%

    27. VBA32 version 3.11.4 - 77.66%

    28. Sophos Sweep version 6.5.1 - 69.79%

    29. ViRobot Expert version 5.0 - 69.53%

    30. Antiy Ghostbusters version 5.2.1 - 65.95%

    31. Zondex Guard version 5.4.2 - 63.79%

    32. Vexira 2006 version 5.002.62 - 60.07%

    33. V3 Internet Security version 2007.04.21.00 - 55.09%

    34. Comodo version 2.0.12.47 beta - 53.94%

    35. Comodo version 1.1.0.3 - 53.39%

    36. A-Squared Anti-Malware version 2.1 - 52.69%

    37. Ikarus version 5.19 - 50.56%

    38. Digital Patrol version 5.00.37 - 49.80%

    39. ClamWin version 0.90.1 - 47.95%

    40. Quick Heal version 9.00 - 38.64%

    41. Solo version 5.1 build 5.7.3 - 34.52%

    42. Protector Plus version 8.0.A02 - 33.13%

    43. PcClear version 1.0.4.3 - 27.14%

    44. AntiTrojan Shield version 2.1.0.14 - 20.25%

    45. PC Door Guard version 4.2.0.35- 19.95%

    46. Trojan Hunter version 4.6.930 - 19.20%

    47. VirIT version 6.1.75 - 18.78%

    48. E-Trust PestPatrol version 8.0.0.6 - 11.80%

    49. Trojan Remover version 6.6.0 - 10.44%

    50. The Cleaner version 4.2.4319 - 7.26%

  • remejan

    csendes tag

    Az előző hozzászólásomban hibásan adtam meg a letölthető program linkjét.

    Javított link :

    ynb02dbhec60@data.kaspersky.ru/ " target="_blank">[link]

    Saját tapasztalataim csak pozitívak a termékkel kapcsolatban.

    Kellemes tesztelést mindenkinek! :)

  • remejan

    csendes tag

    Megpróbálom máshogyan. Így már jónak kell lenni.
    Az oldalon megtaláljátok a tesztet az új progiról.

    Javított javított link: :D
    [link]

  • remejan

    csendes tag

    VÉGEZTEM EGY KIS TESZTET:

    Tesztkonfig:

    AMD Athlon64 3200+
    Gigabyte K8 Triton
    Asus6600 GT Extreme 128 mb
    2 X 512 mb RAM


    VIRUSIRTO:

    AVG 7.5: Mit is mondhatnék, most is ezt használom. Folyamatosan, a háttérben futva találta meg a trójai virusaimat (habár mindegyik dolga ez, ugyebár), alapos, könnyen használható. Létezik belőle ingyenes változat, mind a virusirtóból, mind az antispywareből, csak a folyamatosan futó védelemről kell lemondanunk.

    Kaspersky: A legjobbnak kikiáltott antivirus. Igaz, igaz, csak elég nehéz hozzá működő key-t találni, ugyanis a Kaspersky Labs folyamatosan teszi a közkézen forgókat feketelistákra. Szintén csak jó dolgokat mondhatok. Óránkénti frissités.

    Panda Antivirus 2007: Jónak gondoltam, egy gondja van csak. 1 programban egyesiti az antivirust és az antispywaret.Leszedése után az AVG 7.5 957(!!) szép, és aranyos dolgot szedett le, amit a Panda észre se vett. Csak ha nincs más. És főleg a hülye felugró ablakait vinné el a rossebb, főleg mivel bejelöltem folyton, hogy ne ugorjanak fel.

    Norton Antivirus: Ezt kaptam a gép mellé anno, de ment is a levesbe. Rémtörténetekbe nem bocsájtkoznék.)

    Trend Micro Antivirus; G-Data Antivirus: Két virusirto, amit érdekesnek tartottam. A G-Data-t még a Kasperskynél is előbbre helyezték (most cikket nem mondok).

    Bitdefender 10: Igen, a Király!!! Ehhez jóval könnyebb key-t találni, csak trükközgetni kell. Szintén egybe van az antivir és az antispyware. Hát igen..Keres, talál. 5/5

    PC Tools Antivir: A hires Registry Mechanic és a Spyware Doctor készitőitől. Nem annyira gazdag virusadatbázissal. 4/5

    F-Secure: Szintén erőforrás-igényes volt.

    NOD32: Szintén felsőkategóriás virusirto, nekem a kezelőfelülete nem jött be. Nos, csak szerezzetek be valami nagyon kafa spywareirtot mellé, mert különben világvége. NOD32 mellett 212 spyware-t fedeztem fel. Könnyű beszerezni, ennyi. Csak az a fránya kezelőfelület.

    avast!: Átenged pár igen erős virust, úh hanyagoltam. 1 napig tartott uralma a gépemen:))
    A kezelőfelülete... Hát igen! Na meg a felugró szirénázó ablak :D
    Ingyenes alternatívának egynek elmegy

    Nem beszéltem egyéb antivirusokról (PC-cillin, F-prot) ezekről nincs sok tapasztalatom.

    ANTISPYWARE:

    Spyware Doctor: Non plus ultra, sok dij nyertese. Az 5.0-s verziót vegyük alapul. ''Csupán'' 430000 valahány cuccot képes felfedezni (mai adatok). EZ KELL!!!!!

    Adaware: amellett hogy a Personal változat ingyenes, szintén jókat lehet róla mondani. Frissités hetente.

    CounterSpy: túlságosan belassitotta a gépem, igy megváltam tőle. Neten a SpySweeper szintjére tették.

    Spy Sweeper: ha valami gond van a géppel, Spy Sweeper-t rá. Habár az update nehézkes (külön progival kell frissiteni, ha...köhömm nem eredeti. :D És az orrodat is tiszticcsa...

    AVG Antispyware: AVG mellé AVG antispywaret. Gazdag adatbázissal, gyors keresés, alapos. Az updateszerver néha megőrül és nem enged letölteni igy néha várni kell....

    Spyware Terminator; Spybot-Search and Destroy: Aki mindenképp legálisan szeretné bevédeni a gépet alapszinten és nincs pénze, tolja fel a Spyware Terminatort és a Spybot-ot. Amit nem talál meg az egyik, másik megtalálja. Emellett a Spyware Terminator integrál magába egy virusirtot (WinClamAV) közepes adatbázissal (kábé 30000-es, a legjobbaké 70000 körül van). Mindkettő tök free és tartalmaz magyar nyelvet...

    Panda Antivirus 2007 antispyware része: pfff....

    Remélem segithettem, kérdezzetek ha lenne kérdésetek ezekkel kapcsolatban, próbálok segiteni :)

    Jelenleg nálam a teszt győztes:

    AVG Internet Security 7.5 (integrált tűzfallal, és egyéb nyalánkságokkal) illetve a Spyware Doctor 5.0

    Ez a két program biztosítja a számítógép megfelő védelmét mind a vírusok, kémprogramok ill ártó szándékú alkalmazásokkal szemben.

  • remejan

    csendes tag

    válasz zvaragabor #2771 üzenetére

    Köszi :)

    A védelmi szoftverek tesztelése kb. 2 hétig tartott(tehát még forró ).Inkább a saját szememnek, tapasztalataimnak hiszek mint különféle külföldi összehasonlító teszteknek.
    Ezért is vágtam bele egy ilyen tesztbe, hogy megtaláljam a legmegfelelőbb megoldást.

    Remélem ez a kis ajánló sokak számára nyújt segítséget.

    További szép estét!

  • remejan

    csendes tag

    Az tesztben a saját tapasztalataimat írtam le.
    Természetesen mindenki a számára legjobban bevált programot használja. Legyen szó bármelyik vírusvédelmi ill kémprogram eltávolító szoftverről. Nekem ez a két szoftver került ki győztesként.

  • remejan

    csendes tag

    Újabb teszt a láthatáron!

    A külön vírusírtó ill kémprogramírtó tesztet már közzé tettem. Most azonban új tesztre készülök! A különböző Internet Security termékek közül keresem a legjobbat. Sokak számára jelenthet dilemmát a különböző védelmi programok összeválogatása. Ismerős ugye? '' Olyat szeretnék ami megbízható de nem fogja a gépet ill jó lenne ha tudna magyarul ''. A készülő teszt azok számára lehet majd hasznos akik nem szeretnek bajlódni külön védelmi programok válogatásával, helyette a (minden az egyben szoftvereket választják).

    Itt szeretném tisztázni : A teszt a saját véleményem( saját tapasztalataim eredménye ez másnál lehet eltérő) ill mindenki azt használ ami a számára a legjobb ( a teszt célja a segtség nyújtás a kezdők számára ill a tájékoztatás) :)

    Írjátok meg milyen Internet Security termékeket látnátok szivesen a tesztben.

    TESZT HAMAROSAN!!!

    További szép estét!

  • remejan

    csendes tag

    Internet Security teszt eredmények pénteken !!!!

  • remejan

    csendes tag

    AVG Internet Security the best !

    Hogy miért?

    - felhasználó barát környezet
    - magyar nyelvi támogatás
    - könnyen kezelhető
    - rendszeres frissítés akár egy nap többször is
    - véd az internetes támadások minden formája ellen ( legyen az trójai,rootkit,nyomkövető cookie )
    - vírus írtó része ingyen is elérhető
    - gyors rendszervizsgálat
    - nem lassítja sem a gépet sem a netet más Internet Security termékekkel szemben
    - egy szóval mindent tud amit egy mai mondern Inernet Security terméknek kell és még az orrodat is tisztítccsa :D

    Természetesen mindenki azt használ ami a számára a legjobb. Nem mondom hogy a konkurens cégek termékei rosszak. Nekem ez a best. :R





Aktív témák