Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gyomman

    aktív tag

    válasz Noxy #1986 üzenetére

    Jó, korrigálok...
    Bocsánat, neked van igazad (bár...)...
    A nekiesést azt böingre értettem...

    Cogito ergo sum

  • #19617792

    törölt tag

    válasz Noxy #1986 üzenetére

    Hi Noxy & Egon!
    Nem akarok beleszólni a vitátokba csak szerintem nincs túl sok értelme:
    Mindenki azt a vírusírtót használja ami neki kedves vagy amit a tesztek alapján ajánlottak vagy amitől már régóta nem volt vírus problémája! Ennyi. Mindenki azt tartja a legjobbnak ami eddig számára volt a legjobb! Én is NOD32 párti vagyok és most én is leírom hogy számomra a NOD32 volt a ''legjobb'' és azóta mióta ezt használom vírus ugyan jött be. DE! Az egyből ment is! Sok tűzfalat kipróbáltam már: AVG Free, Avast!, ZoneAlarm AntiVirus, Nod32
    Ezek közül a Nod32 és ZoneAlarm volt ami a legjobban bevált (A többi okozott néhány problémát... nem írom le mert lényegtelen). Csak azért mentem át Nod32-re mert kellett egy jobb tűzfal és ''összetettebb'' vírusírtó! Amúgy a Nod32 is tud nagyon sok vírust találni csak ahhoz egy kicsit konfigolni kell ami szinte semmi idő! (alapbeállítás picit hézagos itt-ott)
    De aki mond nekem egy olyan vírusírtót ami a tesztek alatt No.1 és tudásra és gépigényre annyi mint a Nod32 és esetleg ingyenes akkor ''emelem kalapom''.
    Vírusírtásról annyit:
    Ha a nod32 imonja talál valamit akkor rögtön ordít!
    Mély vizsgálat egyéni profillal nagyon intenzív és részletes emiatt nagyon megnéz mindent!
    Ennyit erről is. Majd holnap írok esetleg!

Aktív témák