Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Noxy #1982 üzenetére

    El vagy tévedve. Nem kicsit, nagyon.
    Egy idő óta nem vagyok az a minden nap a fórumon lógó típus. Hiába, öregszem, egyre kevesebb az időm is, stb. Van, hogy kedvem sincs írni. Amikor írtam az ominózum hozzászólást, pont itt tallóztam a neten (nem mintha közöd lenne hozzá, de vinyót akarok venni). Priviket váltottam egy fórumtárssal, és míg a válaszra vártam, unalmamban olvasgattam a fent levő fórumtémák címét. Mivel ez a téma fent volt, eszembe juttatta a sógor gépének esetét, és mivel volt kedvem írogatni, hát úgy döntöttem, közkinccsé teszem a tapasztalataimat. Ennyire egyszerű a sztori. Jah, a 7 db-ot is értsd úgy, hogy lehet, hogy 6 (vagy 8) db volt. Emlékszem, nem egyszerű nevek voltak, sajna konkrétumok nem rémlenek (kb. 3 hét távlatából, úgy, hogy éppen egy majd három hetes, napi 8 órás baromi intenzív és fárasztó tanfolyam vége felé járok, talán ez valahol érthető is). Ha hiszed, ha nem, túlzottan nem érdekel(t) a dolog. Ha annyira érdekelt volna, még aznap este megírom. Szó, ami szó: meglepődtem az eredményen, de semmi több.

    Készülni nem készültem semmire: egyszerűen fogtam két vírusirtót (nevezetesen azt a kettőt, amit magam is használok), és ráengedtem egy fertőzott rendszerre. Puszta véletlen az is, hogy nem az AVG-vel kezdtem - ha így teszek, jó eséllyel nem születik meg az ominózus hozzászólás, nemde?

    Bizonyítani??? Na ne nevettess. Ha valaki (pölö) vesz egy akármilyen vinyót, és leírja itt a fórumon, hogy baromi idegesítő hangja van, elenyészően ritkán mellékel hozzá egy .mp3-at, ami a vinyó hangját tartalmazza _hitelesen_ (sőt: többnyire semmi ilyesmit nem mellékelnek, nemde?).

    Nagyon nagy király lehetsz, az már biztos. Ennyi idegen szót egyetlen bekezdésben...;]
    A cég, ahol dolgozom, egy kb. 1000 munkaállomásból álló, országos hálózatot üzemeltet, de nálunk e-Trust van. Én sem tudok arról, hogy valaha is let volna bármi problémánk bármi kártevővel (igaz: nekünk könnyebb a dolgunk, mivel jó darabig zárt rendszerként üzemeltünk, net csak nemrég óta van, az is zömében igencsak korlátozott mértékben (kb. 10-12 cím érhető el, semmi több), valamint az EKG-n keresztül, ami eleve sokat jelent). Viszont nekem semmi közöm nincs az üzemeltetéshez.

    Részemről a témát most már tényleg lezártam.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Aktív témák