Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Predator2 #9905 üzenetére

    Sajnálom kolega, de amíg nem mutatsz róla videót addig fogalmam sincs róla hogy mi a probléma nálad egész pontosan. Esetemben is volt már rá példa MetroLL-ben, hogy villogó textúrákat találtam, avatattlan szemmel nézve (akkor még.. :B) egyből nyomogattam a vészhelyzet gombot itt a topicban (csináltam róla videót..), HSM helyből közölte hogy ez játék/driver bug/probléma, hagyjam a Steamnek hogy patchelje és jó eséllyel megszűnik, így is lett.
    Azóta már láttam annyi artifactolós 280x videót, hogy marha könnyen meg lehet ám különböztetni minden mástól.

    Pár hsz-el korábban magam is leírtam F-ECT$-nek, részemről hogy zajlik egy pucolás és/vagy driver csere. Bevallom, az ASUS saját drivereit azóta nem néztem meg, hogy megvan a kártya, mindig az AMD oldaláról szedem. 39-es BIOS volt a kártyán amikor kézhez kaptam decemberben, részben az artifactolás elkerülése végett, részben kíváncsiságból szintén ASUS GPU Tweakkel frissítettem 41-esre, azóta is az van rajta.

    Példának okáért két napja ismét finomhangoltam kicsit a procimat/ramokat, BF3/BF4 fétis híján én Crysis3-ba járok tesztelni WelcomeToTheJungle pályára, nem ritkán 80% fölött dolgoztatja a magokat. Részemről annyi jelentősége van 280x témában, hogy pontosan tudom/emlékszem 4-4.5Ghz között (és CPU-NB tunning nélkül) ezen a pályán mennyire tudja kihajtani a húzott vagy "alapórajeles" 280X-et. (Az említett órajelek között sokszor láttam 75-80% alatti GPU kihasználtságot..)
    No ez eddig számodra mind nem lényeg..:B, az apropót amiért elmeséltem az szolgáltatta, hogy ezen "tesztet" megelőzőleg nem néztem még 14.7 RC3-al, csak az ominózus estén. Ez a driver nekem nagyon bejön mióta fentvan, viszont Crysis3-ban 1-2 helyen mókázik a textúrákkal, viszont minden más játékban teljesen rendben van. Ergó ahány driver/játék/patch annyi féle változó. Az, hogy te látsz valami "szemetelést", az számomra/számunkra még akármi lehet, érted?

    Ezért lenne üdvös ha csinálnál róla felvételt!

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák