Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G4ga

    őstag

    válasz Tibicsucsu #5025 üzenetére

    en miki nelkul jatszok random arcokkal.
    inkabb rohangalok es supportolok mint gyakok.
    igazabol goldon losz*** se ernek a fegyoim. hiaba tapolom oket.
    geth ellenre szoktam rakeresni. es akkor quari infel nyomulok es mindegyiket sabotalom.
    javelin a legerosebb fegyom, azt hasznalom ott. folyamatos rejtozkodes mellet minimalis gyakas. viszont az assist alt alt megvan a 75os csillag.
    eddig szerencsem volt. 6 goldot nyomtam es 4ben sikerult. abbol 2 ugyan az a brigad miki nelkul. 1-1 random brigad ahol volt miki. de tapasztalataim azt mutattak abszulut figyelnek mindenkire.
    lattam nagyon kemeny dolgokat. ember egyedul maradt es bedaralt 1 atlaszt. 2 fantomot es 1 nemesist plusz par toltelek ellent.
    egy bukom Reaperek ellen volt. 3 az a sikolto mittudom en. 3 brute egyszerre. kemeny volt.
    masik bukom 6. wawe ben volt 3-an jatszottunk a vegen. gethek ellen.
    igazabol szerintem a gold lenyege hogy ha nagy a palya mozogni kell. ne tomoruljenek az ellenek egy pontra mert akkor buktad.
    a leszallo palyas map a legkonnyebb ott 2nyertem van. kezdon bealsz sniperolni ey semmi masrol nem szoll. egy ket kanyarba kell uplodolni meg aktivalni,de hulla egyszeru :)

    bocs a hosszu hszert.
    viszont nyomhatunk majd goldot. 6bol hianyzik meg 3palya az achibol. nem tudok meik van leg :) a leszalo palyas biztos.

Új hozzászólás Aktív témák