Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eszement24

    aktív tag

    válasz Nyugdíjas #1198 üzenetére

    Hello!

    Az egyetlen install ami bejött ott mellékeltem neked 2 képet, és mutattam, hogy miket pipáltam be valamint kérdeztem, hogy így jó lesz-e szerinted.A legelső alkalommal amikor megformáztama vinyót fat32-re és telepitésnnél átállitottam os extendedre(journaled) ahogy az a wikiben is le van írva lépésről lépésre.Ezt minden egyes alkalommal mikor osxet szeretnék telepíteni újra eljátszom, magyarul mindig leformázom és mindig erre a formátumra.
    álltalában -v vel indítom ha valahol kiakad.Eddig 3 relaset írtam konkrétan az egyiknél ugye mellékeltem a képeket (kaly 10.5.2asszem fp1), és a telepités után jön az a szétesett kép amit pár hsz-el ezelőtt zsintén belinkeltem. A másik rel. név szerint Leo4all v2 el sem indult csak beraktam a lemezt és a darwin boot felrat után jött a / jel ami a végtelenségig forgott, ha bennehagytama lemezt akkor kifagyott, h amenetközben kivettem akkor block errort írt ki, mintha hibás lenne a lemez (egy újraírható dvdre írom fel az összes verziót), de többszöri újraírás után is ez volt a jelenség..valszeg maga a relase hibás.
    A harmadik az általad is ajánlott zeph szintén 10.5.2 aminél alighogy végigfut a darwin boot és bejön az alma majd alatta a forgó kör már le is áll és kirakja a behajtani tilos táblát az alma szárára, magyarul nem jutok el a telepítőig.Akinek hasonló laptopja van ugyanilyen hardverkörnyezettel mint az enyém, annak a 10.4.8as tigris települt fel problémamentesen, csak neki satás vinyója van, nekem meg ide-s és nem is látja a telepítő a lemezt, ha csak valami trükkel kext-tel nem lehet erre rávenni.

    Godfather: -x el nem próbáltam

Új hozzászólás Aktív témák