Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz bandito1 #16095 üzenetére

    Én is úgy értettem, hogy:

    - Egyrészt a BTC nyilván piacvezető marad (legalább is még egy jó darabig, és ha csak nem üt be valami oltári nagy baki/szabotázs/stb). Ugyan úgy ASIC-al is, mert ott ez már elfogadott dolog, illetve aki számára mégsem, épp azt érdekelték a Scrypt altcoin-ok (pusztán alternatív coin-t SHA2-vel is lehetett tucat számra gyártani, ahhoz nem kell Scrypt vagy más).

    - A Scrypt altcoin-ok viszont mostantól egész gyorsan értelmüket veszthetik, hisz mi értelme van egy Anti-ASIC Srypt-nek, amire mégis van már ASIC? ASIC piacnak már ott van a Bitcoin. Miért jó kétféle ASIC ipart is eltartani? Abban mi a poén, amitől mégis jobb...? Mármint úgy, hogy közben -szerintem- mindig lesz igény GPU-only altcoin-ra is, tehát ez a csatatér sem hűlhet ki teljesen. A Scrypt ASIC pedig e kettő közé szorul be, kvázi nulla logikus értékkel.
    Persze ott van a Vertcoin, de szerintem az sem elég meggyőző. Az is túl óvatos lett, ami megkérdőjelezi az eredeti szándékot (már megint egy Anti-ASIC coin, ami mégsem annyira Anti-ASIC...).

    - BTC3 alatt arra gondoltam, hogy ha az LTC volt az idézőjeles, jelképes BTC2 (nem a poén coinra gondoltam, ami szó szerint BTC2), akkor mi lesz majd a következő, Scrypt utáni,gyakorlatilag is ténylegesen Anti-ASIC altcoin generáció főszereplője (amit a legjobban felkapnak majd később, és így rohadtul megéri a kezdeti időszakában belebányászni és ülni rajta minimum 0.5, akár 2-3 évet, mint annak idején a BTC-n, aztán LTC-n... Ezért is mondtam így, hogy BTC3 avagy LTC2).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák