Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deadwing

    addikt

    válasz Geller72 #11964 üzenetére

    Akkor miért írtad ezt be konkrétan a 2 tápos dologra, ha 1-el is probléma van az általad vázolt esetben? :)

    Haverom is így használ 3 tápot, eddig még nem panaszkodott. Én még nem próbáltam, de lehet rákényszerülök lassan.

    (#11963) HSM: potenciál különbségnél arra gondolsz, hogy a 2 negatív között alakul ki? Végül is 2 független rendszer, ez teljesen igaz lehet. Ennek meg az issza meg a levét aki a leggyengébb pont és kénytelen levezetni ezt a különbséget ha a 2 "közösül". Mert fog. Földnél sztem ilyen nem lehet, ha közös elosztóról hajtod.

    [ Szerkesztve ]

    60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

  • Mesterlovesz

    aktív tag

    válasz Geller72 #11964 üzenetére

    Na, most megint megtaláltam egy kis keresgélés után, amit már egyszer itt valaki linkelt!

    Ez az Add2Psu cucc. Ez összehangolja a tápok működését, tehát a terheléssel sem lehet ezek szerint probléma. Legalábbis én ezt olvasom ki a cikkből.

    Az Mtgox-os közlemény mellett volt egy oldal, ahol leírták a dolgot hosszabban. Én abból azt olvastam ki, hogyha valaki meg tudja változtatni a még egyszer sem visszaigazolt tranzakciót, mert látja a blockchain-en a létrejöttét, akkor kicsi változtatással, cím pl. bele tudja fűzni a láncba, de mivel kicsi a változás a blockchain elfogadja, viszont ad neki egy újabb hash számot (txid). A címzett megkapja a lóvét, viszont mivel az Mtgox txid szerint követi a kiutalt pénzt, ezért ők úgy látják, hogy nem ment át. Tehát ha jön a csóka, a supporthoz azzal, hogy helló, nem jött át a pénz, akkor kiküldik neki megint.

    Én ezt vettem ki a leírásból, vagyis most beszartak, hogy úristen, lehet, hogy átvertek minket már sokan sokan ezzel??? 8))

    A cikkben persze leírják hogy egyszerűbb lenne a blockchainben a kiutalt pénz hozzájuk bejött azonosítóját követni, mert így tuti látszik hogy a kiutalt címre megérkezett a pénz, még akkor is ha a txid nem került bele a blockchainbe.

    (hm, most hogy erről beszélünk, nekem a quarknál volt ilyenem. Küldtem a crypsyre meg a coins-e re is kb 2 quarkot de soha nem ért át, txid nem létezik a blockchainben, a tárcámból eltünt!)

    2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

Új hozzászólás Aktív témák