Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mepet

    addikt

    válasz RECSKA #27091 üzenetére

    Érdekes tapasztalat, én eddig úgy tudtam, hogy a legmegbízhatóbb, legajánlottabb, legkiforrottabb, a legtöbbek által használt bányász lap az Asrock H81 PRO BTC. Sosem volt velük problémám, csak ajánlani tudnám a típust. (Természetesen számtalanszor voltak hibáim, pl. nem ismerte fel az összes VGA-t, de mindig kiderült, hogy más a hiba forrása, nem az alaplap.)

    SSD helyett én 80GB HDD-ket használok (2,5' és 3,5' vegyesen). Mivel párezer Ft, így van otthon 3db tartalék is. Így olcsóbb, ráadásul ha elromlana az egyik, akkor egy másik működőről ghosttal 10 perc alatt lemásolom az OS-t egy működőről...

    Mondjuk én rendszerint hangosan felnevetek, mikor ilyen marha drága, ipari aluprofilokból épült, szépen lefestett állványokat és vadiúj SSD-ket látok egy rigben, de hát akinek túl sok a pénze van, felőlem aztán szórja nyugodtan... :B

    Lehet most belefújtam a nullás lisztbe, de ez a véleményem. Cryptomined és Székely Vegán után szabadon mindenki azt csinál amit akar... Nem hülyeség bevált recept alapján főzni, de a majmolás nem vezet jóra. Pl: magam is benéztem, mert elhittem Vegán elméletét, hogy a referencia RX470-ek célszerűbbek, mint a kétventisek. Hát nem. Leégett jónéhány itt is, ott is. Ma már neki sem ez a véleménye. De azon is jót mulattam, mikor Vegán közölte, egyből a beüzemelés után, hogy milyen marha jók az egyventis GTX1060-ak. Egy nappal később többszáz darabot felvásároltak MO-n, elfogyott mindenhonnan. Ja hogy a határon jár a hűtése, és vagy visszaveszed, vagy leég? Tapasztalatból megtanultuk ezt is. Csak annyit szerettem volna kihozni ebből, hogy ha van saját elképzelése az embernek, az nem feltétlenül probléma...

Új hozzászólás Aktív témák