Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Valaki találkozott már olyan problémával, hogy az EWBF miner indításakor connection lost üzenetet kap? Egy TP-Link wifi adapterrel (TL-WN727N) oldottam meg a hálózat kérdést, DHCP működik, internetelérés van, drivereket meg mindent ezzel töltöttem le semmi gond nincs az adapterrel látszólag. Windows tűzfalat kilőttem, vírusírtó nincs a gépen, Win 7 x64 friss telepítés H81 BTC Pro deszka, de még a flypool batban lévő portot is kinyitottam a gép ip címére. Gépresi, routerresi volt többször is. 10 seces is volt. Nanopoolon is ugyanezt csinálja. Ahogy elindítom a minert, a netkapcsolatnál egy sárga felkiáltójel és az internetelérésre panaszkodik. Bezárol a konzolt, helyreáll a kapcsolat azonnal. Na ez WTF? :F Most elmennék venni egy másik sticket, de hát egyébként tökéletesen működik mi van ha azzal is ezt csinálja? Minden driver fent van egyébként. Kábelen még nem teszteltem mert épp keresek egy hosszú kábelt ami elér a bányáig de hosszútávon nem megoldás a kábeles net...

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák