Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mesterlovesz

    aktív tag

    válasz BRIKLY #20023 üzenetére

    No, egyelőre az egyetlen stabil miner EZ , a baj vele az, hogy egy ismeretlen ember műve és csak a coinsforall.io poolon működik. (config.txt-ben kell átírni a tárcacímet és a rig nevét) Legalábbis én úgy láttam ez így van. A trükk az, hogy a 2.0-ás verziót kell használni, az e feletti valamiért nem működik, de lehet csak nálam. Én tegnap este 7 óta bányászom 4 kártyával, 68 sol a sebességük együtt és mostanra lett 0,005 ZEC-em. Amit bizonyára tudtok, hogy az elején 0,015-ről indul a blokkjutalom, és 34 nap alatt éri el a 12,5 ZEC-es (125.000. blokk) értéket, majd a 850.000 blokknál feleződik a blokkjutalom.
    Egy másik fórumon valaki kiszámolta, hogy év végére 330.000 db ZEC lesz kibáynászva, jövő év végére pedig 2,8 millió, tehát az infláció magas, de az össz érme mennyiség nagyon lassan nő, így valószínűleg sokáig magas lesz az ára, de közel sem az az 1 btc/ZEC amit egyesek gondoltak.

    A második befutó a neqminer ami viszont csak NVIDIA kártyákra és CPU-ra van. Én a rigeken elindítottam a cpu bányászatot is.

    2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

Új hozzászólás Aktív témák