Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    Az a helyzet, hogy ha parázik valaki az altcoinoktól, akkor (ilyenkor, amikor szinte semmit nem éri meg adni-venni, termelni) elég, ha a brand altoint "használod". Nézzük konkrétan az LTC-t. Csak ma az LTC árfolyam-minimuma 25.745 körül volt. (Alatta, de ennyiért simán lehetett venni) Ha itt vettél ~60 LTC-t, az a 0.20% fe-vel is megvolt 1.54778940 BTC-ből. Most az LTC kb. 26.73 (mire leírtam, már 28.73 lett, de számoljunk az előbbivel). Ha itt eladod, a 0.3% fe-vel is lesz belőle 1.598988 BTC-d. Azaz kerestél a fotelból szinte 1.5 BTC-vel pár óra alatt 0.0511986 BTC-t, ami 800 USD/BTC árfolyamon 9 ezer ft. És ennél vannak lényegesen nagyobb napi ingások is, de én csak az utóbbi pár órát néztem. Ezen kívül a kriszpi ad a bizniszeléseidért is volumentől függően pontokat, nekem ma eddig több, mint 2 kriszpi pontom van, amit szintén lehet adni-venni. Ha ebben a pillanatban ezt eladom, azaz legyen kerek 2 CP, az pontosan 0.0016 BTC-t ér, ami cca 300 huf. És ez kb délig megvan. Na most, ha te nem csak 1.5 BTC-t forgatsz, hanem 3-4-et is akár, akkor ki lehet számolni, hogy érdemes e csákányolni, vagy nem, és mégis igen, akkor mekkora erőforrással lesz meg a napi 10-20k-d. Bocs, ha hosszúra nyúlt.

Új hozzászólás Aktív témák