Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neil Watts

    veterán

    válasz ubyegon2 #17984 üzenetére

    *anime.

    A manga az a rajzolt ~kepregeny/kepregenyalbum. :)

    (#17988) milangfx

    Magam sem irhattam volna szebben. Akkor, ha a konkurens disztrok hasznalhatosaganak, szolgaltataskinalatanak, felhasznalobaratsaganak es az evek soran osszerakott innovativ megoldasainak szintjet hoznak (ha mar "linux for human beings", bar ezt mostanaban nem hangoztatjak), es meg ezen felul is egy kicsit tobbet, akkor talan meg lenne is egy ilyen kijelentesnek jogalapja, vagy legalabbis nem nyilna az ember zsebeben a minden IS...

    Amugy ilyen stilusu kb. a fenti masfel oras videointerju, szegeny Evangelhot tobb ponton is nagyon sajnaltam, ilyen beszelgetopartner tarsasagaban biztos elsullyedtem volna szegyenemben, es meg azt a gondolatot is probaltam volna elfelejteni, amikor megfogant az otlet, hogy vele keszitsek interjut.

    PEDIG amugy Alan Pope-pal sem lenne problema (nezzetek meg a csatornajat) tok jo videokat keszit, normalis hangnemben, csak mas emberekkel ne kelljen interakcioba kerulnie, mert akkor bizony elszabadul a pokol.

    Szerintem ha ugy fogalmazok, hogy nem biztos, hogy (csak) Torvalds-nak kellett volna rafekudni a soft skillek fejlesztesere, akkor az egeszen diplomatikus. :D

    Udv. core2

Új hozzászólás Aktív témák