Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kp59

    aktív tag

    válasz pingwin92 #2174 üzenetére

    Én szintén két gépet használok egy monitorral és az input opcióban választom ki hogy melyik bemenet legyen az aktív.

    Az hogy nálad az input választás nem működik valószínű hogy hibát jelenthet (persze ha minden csatlakozás rendben van) mert ennek bizony működnie kellene.

    Úgy látom hogy a monitorodon D-SUB, DVI és HDMI csatlakozók vannak így ha HDMI kábeled nincs is a másik kettővel kipróbálhatod mert azokkal is működnie kell (D-SUB és DVI kábelt talán könnyebb kölcsönkérned ismerőstől ha neked éppen nem lenne).

    Szerintem ha benyomod az input választót akkor a képernyődön meg kell jelennie a D-SUB, DVI és HDMI bemenetek jelzéseinek (még akkor is ha nincs rájuk csatlakoztatva semmi - esetleg a nem csatlakoztatott állapotú bemenetek halványabban látszódnak ilyenkor, ezzel jelezve hogy jelenleg nem választhatóak).
    Nekem szintén LG monitorom van és azon így működik (persze az is lehet hogy nem minden LG monitornál van ez így de az előző monitorom is LG volt és annál is így működött).

    A "Second screen only" azt jelenti hogy csak a másodlagos képernyőn van kép ezért ment el az elsődleges monitorodon a kép.

    Azt viszont nem értem hogy akkor most végül is két gépet szeretnél használni egy monitorral vagy egy gépet két monitorral (mivel a végén már ezt írod hogy ez lenne a jobb). Ezt el kellene döntened és arra fókuszálni.

Új hozzászólás Aktív témák