Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amitechxx

    csendes tag

    válasz ati2 #36 üzenetére

    Sziasztok!

    Szeretnék egy kis segítséget adni nektek, két hete vettem egy LG PW700 projektort, a személyes véleményem pedig:

    ami pozitív:

    - kis méret, nagy fényerővel
    - hordozható
    - a beépített hangszórók meglepően jól szólnak
    - szinte minden részletre kiterjedő CMS rendszer

    ami negatív (sajnos itt lesz bőven):

    - hangos, sőt, nagyon hangos! ECO üzemmódban még nem zavaró annyira, de közepes, vagy maximum fényerőnél irtózatosan hangos
    - a jól ismert fókusz problémát úgy tűnik ez a széria is megkapta: a kép jobb alsó sarka homályos marad, ha máshol éles, illetve fordítva is igaz, ha a jobb alsó sarok éles, a kép többi része homályos
    - a vetített kép felső éle kissé homorú is, pedig teljesen sík falra vetítek, 190cm széles képet
    - a trapézkorrekció digitális, tehát rendelkezésre álló képfelületnek akár a felét is elvesztheted a használatával (ezzel együtt a felbontás is a töredéke lesz), más deformitást pedig nem lehet korrigálni, pedig ez sokkal alapvetőbb lenne, mint a kifinomult CMS rendszer
    - színes képeknél szivárvány effektus gyakran előfordul, fekete-fehér filmek pedig élvezhetetlenek miatta
    - az Expert Control menübe rendszeresen belefagy a gép és újraindul
    - nagyon rövid a tápkábel
    - Screen Share borzasztóan macerás, 4 napom ment rá, de nem sikerült beüzemelnem, az LG pedig gond nélkül lerázott, hogy ha nem LG eszközzel akarom párosítani, akkor nem tudnak segíteni, holott a WiDi és a Miracast is egy márkafüggetlen szabvány (Samsung ultrbook-kal és Galaxy Tab 2-vel próbáltam, driverek a legfrissebbek)
    - USB-ről történő lejátszás alatt nagyon minimális képbeállítási lehetőségek érhetőek csak el

    Összességében nem bántam meg a vásárlást, de fogyatékosságai miatt nem tudok rá olyan lelkesedéssel tekinteni, mint például az első (más márkájú) LCD TV-mre, ezt egyszerűen megvettem, használom, ennyi... Ez már kicsit offtopic és szigorúan személyes tapasztalaton alapuló vélemény, de az LG most is hozta, amit tőle megszoktam (és ami miatt mindig megfogadom, hogy többet nem veszek LG-t): kitűnő koncepció, de hanyag kivitelezés

    [ Szerkesztve ]

  • blackdog

    csendes tag

    válasz ati2 #36 üzenetére

    No és ez is érdekelne. Úgy látom, hogy a karácsonyi forgatagban jónéhány elkelt. Van már valakinek értékelhető tapasztalata?
    Hogy őszinte legyek eddig szemeztem az LG-vel, de itt viszonylag sok rosszat olvastam róla. :-(

Új hozzászólás Aktív témák