Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelekyle

    őstag

    Érdekes olvasni itt ilyen-olyan történeteket.
    Bennem is sok érdekes dolog lappang de az évek alatt egy dologra rájöttem...
    Eddig mindig sikerült a seggfej nőket társul választani.
    A topic címe, mint kérdés hozott ide és bennem is az van, hogy létezHET (!!!). De nagyon ritka. Elengedhetetlen, hogy két megértő és odaadó ember legyen együtt... ha ez a két tulajdonság megvan bennük lehet akármilyen vita (nyilván ha a két fent említett tulajdonság megvan nem fajul el a vita) vagy nem egyetértés szeretni fogják egymást és megbeszélik. És én ezt hiányolom. Odaadónak gondolom magam és kivételes pasi vagyok mindig is hosszútávra terveztem. Szeretem a biztos pontot, a törődést. Nem izgat a kaland... már. (régen volt jó pár bulis dolog de annyi volt) Elég korán kezdtem az életet és elég sok mindent átéltem...

    Szóval én csak hiú ábrándokat kergetek és hiszem, hogy egyszer én is egy ilyen örök szerelem mizériába csöppenek.

    Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

  • kelekyle

    őstag

    válasz Fitzgerald #619 üzenetére

    Ezzel nem értek teljesen egyet... meg hát kivétel erősíti a szabályt.

    Minden nagyképűséget mellőzve írom a következő sorokat.
    A hülyéktől frászt kapok, idegesítenek, nem bírok egy légtérben lenni velük..., amikor hülyeséget csinálnak.
    Állandó dresscode-om: elegant. Műveltnek tartom magam és intelligensnek...
    Épp ezért egy olyan nőre vágyom aki kicsit is megüti azt a mércét, hogy lássam, hogy a fejében felizzik legalább a rézdrót... Jó, erős túlzás. Szóval egy kicsit értelmesebbet.
    Nem is raktam magasra a mércét, mert hát hova álmodozzon az ember, tökéleteset úgy sem fog sose találni ... De azért az életemben rengeteg emberrel találkoztam -> rengeteg nővel is, és 2 nőnél éreztem azt, hogy ők lennének a megfelelőim, de aztán volt egy kicsi itt is, ott is ami eltántorított bennük... az egyik álmodozó, lovat akar stb... de kb. örülhetne, hogy luk van a fenekén... A másik meg, hát szimplán csalódás volt az ügyes dolgaival... Van még egy nő, folyamatosan követem az életét, hosszútávon, még általános iskolában 6. körül az első komolyabb barátnőm volt... nagyon szép volt akkor is, és most is. Pozitívan gondol rám és mindig örül nekem de azt látom, hogy kb. 3 éve a barátjával, hol együtt vannak, hol nem...
    Szóval végre egyedülálló lehetne :B

    Egy Pár szó, mint száz.
    Pont, hogy taszítani szeretném a hülyéket és még (szerintem) az öltözetem is ezt sugallja meg úgy minden más.

    Elmesélek egy csúnya történetet... -bunkó voltam, nagyon- Az történt jó rég, hogy egy nővel megismerkedtem (ő keresett fel) sokat beszéltünk, képek alapján nem tűnt rossz fogásnak. Aztán elhívtam randira, elmentünk egy jobb bárba beszélgettünk de a végén már ott voltam, hogy az ereim vagdostam... szegény csajt gyorsan le kellett vakarnom, mert a végén tényleg valami bajom lett volna... Olyan bunkó voltam vele, igazi tahó... hát nagy hiba volt, mert ez még tetszett is neki. Aztán elkezdtem csúnyán beszélni az már nem annyira és sírva ment haza. Azóta nem keresett többet, szerencsére. Végül is ez volt a cél. De ez életem egyik szégyenfoltja.
    A hülyékről ennyi a véleményem.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

  • kelekyle

    őstag

    válasz Fitzgerald #625 üzenetére

    A te eseted megint más, szélsőséges /szerintem/ :)
    Ez szimplán az, hogy valaki megtetszik, helyes aranyos és a végén kiderül róla, hogy nem egy észlény.
    Értem én mit mondasz, a kisugárzás által... a 40es nőcik tudják értékelni, csak én nem egy kis milf kalandra vágyom.

    Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

Új hozzászólás Aktív témák