Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keekee

    tag

    Sziasztok, pár napja a MM-ban én is vettem 2 ilyen masinát, a fiaimnak szánom karácsonyra. Azonnal frissítették magukat az 1 gigás OTA frissítéssel, elkezdtem előkészíteni a majdani használatra. Viszont mint minden androidos cuccot, ezeket is szeretném root-olni, hogy a szükségtelen app-okat törölhessem. Letöltöttem Mozarella topictárs fájljait, a w8.1 felismerte a tabletet usb-n, de nem kért semmilyen drivert, megcsinálta magától a telepítést. Viszont a leírás szerint előkészített FlashTool mintha nem csinálna semmi, igaz, nem vártam 5 percél többet a folyamat elindítása után (de a számláló sem indult el a program ablakában). A tabletet kikapcsolás és a flash progi elindítása UTÁN csatlakoztattam USB-n, de semmi :(
    Vajon mit csinálok rosszul? A recovery (vol+/-/power kombinációval indítva) sem jelentkezett valamiért :(
    Jó néhány teló rootolását, ROM-olását, recovery telepítést megoldottam már (legutóbb a nejem Xiaomi 1s-ét) gond nélkül, valamit tuti félreértelmeztem, hogy nem boldodulok a Lenovo-kkal :(
    Anno az Alcatel OT992D cappa72-féle rootolása is simán ment, pedig az összetettebb folyamat volt...

    Ötleteket, javaslatokat szívesen fogadok :D

Új hozzászólás Aktív témák