Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vtommy

    aktív tag

    válasz Kelecar #11813 üzenetére

    Rátett ez is egy lapáttal, de mégsem lett ám 100% smooth, szerintem a lassú HDD lesz a hibás, képtelen beolvasni a textúraelemeket és összeomlik. A 4 giga ramnak elégnek kell lennie. Amúgy is terveztem már egy SSD-t ... amint meglesz rá a keret újítok egy 850 EVO-t :) Itt jön a másik probléma, hogy muszáj 500gigásat venni, mivel szeretett notinkban nincs hely 2 hdd-nek .. :)) :DDD

    Nem hülyeség 60%-on tartani az akksit, de egyben túlzás is, ha nagyon hozzáértően közelítjük meg a dolgot, a 60%-os töltöttséget akkor javasolják, ha pl fél évig nem tervezed bekapcsolni a gépet és nem szeretnéd, hogy az akksid károsodjon, ekkor érdemes 60-70%-on elpakolni.. Folyamatos használat mellett tökéletesen elég az, ha pl. havi 1x filmet nézel rajta, filmnézés közben kihúzod a töltést, hadd merüljön/használódjon kicsit, lehetőleg minél alacsonyabb töltöttségre..
    Előző gépem egy ACER aspire volt, 1.4ghz-es U szériás procival, kifejezetten az akksira kihegyezve, 6 év után is ugyan annyit bír az akksija, mint amikor kihoztam a boltból.. az előbb említett módszerrel 'tartósítottam' ..néha..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák