Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • godfella69

    tag

    válasz Oceanus #5125 üzenetére

    Hol vetted pontosan a gèpet ès mikor? Kèt hètig mèg vissza kèrheted a pènzt. Èn laptopszalonban vettem mèg àprilisban az Y500-asom. Azóta màr kètszer volt szervízben egyszer teljesen behalt a winyo adtak egy újat. Most pedig màsodszor kuldtem el mivel teljesen behalt. Jelenleg alkatrèszre vàrnànak, de ez màr egy hónapja ott van a gèp így most kèrhettem cserèt amit majd a laptopszalonnal kell elintèznem. Beszèltem is velük Y500 màr nincs csak 510p 755SLI-vel de mèg így is rà kène fizetnem 10 ezret. Alapjaraton ez egy jo gep lenne eroben elegedett voltam vele teljes mertekben, de ezek a zavaro tenyezok szerintem nem fernek bele egy olyan muszaki cikkbe amiert az ember 300 ezer forintot fizet. Tudom mobilitas az az a tenyezo amiert az ember lapost vesz, de en megfogadtam a legkozepebbi gepem asztali lesz. Masreszrol ennyi penzert sokkal erosebb asztalit rak ossze az ember.

    Tanulsàg: soha többet nem veszek Lenovo-t. A szervizeles nevetseges a call center magyarorszagon van de a szerviz lengyelben, ha hivod oket semmien pontos adatot nem tudnak mondani mèg annyit sem milyen alkatreszt fognak cserelni es mikor erkezik. Egyszeruen felhaborito hogy 300 ezer forintert ezt kapja az ember. Ne vegyetek Lenovot en ezt tudom tanacsolni...

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: godfella1990; Batte.net: arabsejk90#2613

Új hozzászólás Aktív témák