Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AXisBOLD

    addikt

    válasz Chosen #10501 üzenetére

    most is zalmanokat használok és persze nem a legjobb, de azért nem is szar.

    AC-t nem kapok 3-ért és akkor már egy erősebbet vennék a TX2 helyett. most inkább veszek 3k-ért ventit és az jó lesz nekem.

    Englid-ből sajnos nincs 92mm-es, már néztem.

    AC kicsit jobb mint a zalman, de akkor inkább már egy komolyabb légkavaró kell.

    Coolink SWiF 2 -ről magad mondtad hogy semmi hír.

    Gelid meg drága és ritka(ez még jobban drágítja mert csak rendelni tudnám+szállítás).

    Jók azok amiket írtál, köszi, de mindegyikre van ellen érv.

    Noctua NF-B9 lenne jó, mert tényleg nincs hangja, helyben be tudnám szerezni, vagy itt a PH-en is árulnak, viszonylag jó ára van, minőségi, csak azt kellene még tudnom hogy tuning mellé jó lenne-e...

    Aurea mediocritas

  • Peti78

    őstag

    válasz Chosen #10501 üzenetére

    kénytelen vagyok vitába szállni veled. Nekem 2 éve megy egy 12 es zalman, ebből másfél évet vízszintesen. Nem ment még tönkre, nem zakatol. 800 on teljesen hangtalan és 1100 környékén sem lehet kihallani a házból. felette szépen megjön a hangja, de cserébe szállítja is a levegőt. Az Englide-ról anynit, hogy az egyik fórumtárs kipróbálta, és igaz ugyan hogy hangja nincs, de erőtlen is. Az Englide fordulatán a Zalman is csendes. Előnye az Englidehoz, hogy van benne tartalék.
    Nem a Zalmant akarom ezzel védeni, és nem is az Englideot fikázni, csak azért ahogy te írtad, " Nem lehet pusztán az adatokat összehasonlítani."
    Szóval lehet azt mondani, hogy a Zalman nem szar, és pl az Englide sem olyan jó. Nade ki mire használja. Házhűtőnek az Englide semmit sem ér. Gyenge, mondhatnám ebből a szempontból, hogy szar. De nem az, csak másra tervezték.

    [ Szerkesztve ]

    Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Új hozzászólás Aktív témák