Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz réjnmen #323 üzenetére

    Igen, szembesültem a problémával. Mondjuk elég régi a gépem, nem egy erőmű, de nekem is kiírta ezt a Shader Model 3.0 nincsneked kisgyerek szöveget. Végigolvasva a hozzászólásokat űgy döntöttem veszek egy AGPs VGA kártyát a gépbe, nagyobb fejlesztésre nincs pénzem, de legalább induljon el a game.

    (Tudom kicsit OFF, de ha valaki hasonló cipőben jár szivesen vennék ötleteket hogy mi legyen ez a VGA. Sempron 2200+ 1G ram-hoz lesz)

    Ha meglesz a kártya érdemben is hozzá tudok majd szólni a játékhoz.

    Valamit azért mégis megemlítenék: én 5 évig játszottam Diablo II-t, és örök kedvenc, ezért óhatatlanul én is abba a hibába esem, mint itt sokat előttem, hogy mindent ehhez hasonlítok. Nos erről annyit, hogy Blizzardék játéka etalon, alap, és unbeatable :), talán csak ők maguk tudják majd felülműlni a D3-mal, de ebben nem reménykedem.

    Szóval, az ilyen haladj előre és üss RPG-ket nem feltétlenül kellene Diablóhoz hasonlítani, sokkal inkább minden mást egymáshoz. Az egyetlen hiányérzetem Diablóval kapcsolatban évek óta a grafika volt. Hibátlan skillrendszer, tökéletesen kidolgozott tárgyak, tárgycsoportok, imádnivaló NPC-k, de hát mégiscsak egy 1999 körüli játékról van szó..

    Tehát ha egy mostani RPG mentes a zavaró, idióta megoldásoktól, egyszerű, letisztult, és szépen néz ki, megmondom őszintén én vevő vagyok rá. A Titan Quest skillrendszere és tárgy-világa is tetszett.

    És még egy ponton lehet sokat 'hozni' a dolgon: bizony változatos, érdekes, a megszokottól (mennyoda-öldmeg-szerezdmeg) eltérő küldetésekkel lehet operálni. Ugyanis valljuk be Diablót már senki nem azért játszik, hogy megölje Mephisto-t vagy 123x is kiszabadítsa Deckard-ot.. :) Hanem a tárgyak miatt és a karakter fejlődése miatt, amit nehéz überelni, ezért ha az új RPG-k legalább quest szinten új élményt adnak, akkor nálam már sikerük van.

    Hát röviden ennyi, bocs a kicsit off jellegért, amint fut a játék nyilatkozom on is.

    [ Szerkesztve ]

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák