Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Sirandrish #140 üzenetére

    Jah, elsőre nekem sem esett le, csak akkor lett gyanús, amikor megváltozott az ikon színe. :U

    Amúgy nagyon sok dolgot egy-az-egyben átvettek a Diablóból, így ha valamit nem tudsz, idézd fel hogy abban hogyan kellett csinálni. :DDD

    Most már én is nyomom a gamét, keményen addiktív idáig, csak azt vettem észre, hogy már 10-es szintű vagyok (Na és persze azt hogy már majdnem 10 óra), ezért abbahagytam egyenlőre, mielőtt nem mennék ma melóba miatta. :DDD :P

    Nálam minden csutkára van tolva, 1680x1050-ben röccenés nélkül megy, mondjuk csodálkoztam is volna, ha nem. ;] Egy pár kép:

    A játék szerintem szép. Egyszer-kétszer nálam is beakad, de csak egy-két másodpercre, szerintem töltöget, bár 4GB RAM mellett ez elég furcsa. :U Más problémám nem volt. A PhysX drivert is egyből felismerte, szóval minden sztranzsé.

    Sheol: Az nagyon jó lenne. Általában az ilyen stílusú játékoknál ez majdnem mindig így van, a nem a te kasztodnak való tárgyak a legjobbak. :P

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák