Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • retesz147

    addikt

    Sziasztok!
    2db álmennyezetet szeretnék kiépíteni, méghozzá egy ilyet:

    az egyik kb 120*90-es a másik 90*90 lenne ,az elsőbe 5 szpotot gondoltam beletenni dobókockán megtalálható elrendezésben és a tetejére, ahogy a képen is látható ledsort a másikba 4db szpotot és szintén ledsort....

    Első kérdésem, hogy a szpotokba milyen égőt vegyek? Jó az ilyen 1500Ft- környéki 4-5W-os is (hideg fehér) vagy valami komolyabbat kellene??
    ez egy nappali (17nm, 2,7m belmagasság) fő megvilágítása lenne...
    Én is meg tudnám rendelni e-bayről, ha tudtok valami megbízható eladót, jó árban és minőségben ajánlani...

    Második kérdésem a Led szalag.....na ez nagyobb tészta....amit kinéztem az a 3528-as 60 LED-es szalag....de ez is van kültériben és beltériben és van 500-2200 Ft között....
    Ezt csak hangulatvilágítás lenne, TV-zni vagy hasonlók....

    Ebből nem jó az e-bay-es, mert kb 2 héten belül meg kell hogy legyen....
    Tudtok ajánlani az országban üzletet, akik nem gagyit árulnak és viszonylag jó árban?
    Vagy teljesen jó a 600Ft-s is??

    Esetleg egyéb javaslatot tanácsot is elfogadok(akár szalag típusra3528 vs 5050 30led/m vs 60led/m, szpotokra COB vs bármi más, hideg-meleg, bármire)

    Két álmennyezetet tervezek, mindekettőre kb 4-4 m szalag kellene.....
    külön táplálnám meg őket....én 40-60W-os tápokban gondolkodtam....

    A műgyantás kültéri kivitél tényleg hamar besárgul? vagy jó a sima beltéri is takaró és aluprofil nélkül?
    Kell ezekhez aluprofil takaróval, vagy simán mehet a gipszkartonra egy kis ragasztópisztoly segítségével ?

    Köszönöm a segítséget! :R

    (ez lenne a tervezet):

    2tápegység, 2vezérlő és 1távirányító kellene, mert egyszerre szeretném őket kapcsolgatni (LED szalagot). Azért kell mindenből 2, mert nem akarok annyit vésni panelba.

    Jah még egy fontos: Most jelenleg, csak fehéret szeretnék, de lehet később váltok RGB-re....ha most megveszem az RGB-s távot és vezérlőt, de fehérre kötöm, az működne (értelemszerűen +V-t és mondjuk az R-t kötném be és akkor csak a pirost kapcsolnám be a távon)?

    Bocs a hosszúért!

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 13 eu dev...

Új hozzászólás Aktív témák