Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gentlelelele

    aktív tag

    válasz minek?:S #59358 üzenetére

    Morgana Q, Thresh Q, Blitz Q, Nautilus Q, Pyke Q etc vs Ezreal E, vagy Tristana W. ? Hol itt az igazság ? Elkapom és nem történik semmi, mert picit odébb vígan és boldogan élvezi tovább az életet :)

    Ki tudsz flashelni egy aa-t, ha az már elindult ? Nem. AKkor miért vagy úgy fen akadva a darius ultin, ha elindult az animáció és kapod a belőle származó dmg-t :D Illetve a szerinted L alakú hook-ok. Nyalóka effektus, amit a Riot is mondott. A képesség végponján egy kis körben végződik és onnan megragad valamit. Ez így működik és így is fog ezért kár sírni. A aa cancel pedig csak a te hibád, ha egyszer elindult, akkor ki is fog jönni. Kivéve, ha megszakítod valamivel.

    Illetve még, hogy miért talál el a Lux ulti és társai, amikor szerinted nem vagy benne, Egyszerű ez is. A pálya felépítés miatt érzékeled úgy, hogy nem vagy benne a hatótávjában. Láttam róla pár videót reégebben, amiben szépen elmagyarázzák.

    Maga a minionblock, mint jelenség létezik már jó ideje viszont én nem tapasztaltam annyiszor, mint ahogy te állítod.

    twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

Új hozzászólás Aktív témák