Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yabba

    aktív tag

    válasz Yodamest #52013 üzenetére

    Ezért mondtam, hogy jó lenne az oktató video, mert sokszor nem tudom hogy mire számítsak.(Meg néha a minimap-et is elfejetem, így semmire nem számítok...) De a másik fele az, hogy sokszor hiába tudom, nem tudom lekövetni, vagy a skillshot-okat dodge-olni. Ami viszont mechanika, amit lehet tanulni és gyakorolni, de egy szinten felül fizikailag nem tudsz már tovább jutni.

    Az egész onnan indult, hogy Kenwood azt írta, hogy több éve nem tud silver fölé menni, ezért elfogadta, hogy Ő erre képes. Biztos nehéz elképzelni huszonévesen, hogy negyven évesen már lassabb az ember, de attól ez még így van. Nem retardált, nem béna, csak pár tized - fél másodperc és sokszor ennyi számít.

    Én annyiban vagyok más téma, hogy még a gyakorlatom, tapasztalatom is kevesebb, és ehhez jön hozzá a fizikai teljesítő képesség. Ezért olvasok sokat, és nézek videókat, mert amit szellemileg meg lehet tanulni, ott még tudok javítani. De ehhez olyan video kellene először, ami elég lassú, vagy lassítható ahhoz, hogy felfogjam, hogy mi történt.

    Dragont majd megnézem, köszi.

Új hozzászólás Aktív témák