Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mpeti3

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek!

    Új tv vásárlása előtt állok, ebben szeretnék tanácsot kérni Tőletek! Mindenekelőtt szeretném leszögezni, hogy eddig egy immár 15 éves régi katódsugaras 50cm-es samsungot néztem, tehát valószínűnek tartom, hogy számomra ehhez képest minden előrelépést fog jelenteni!

    Én egy 32"-ra gondoltam, mivel a keretem olyan 100k körül lenne rá! (Nem igazán érdekel, hogy hány méterről milyen az ideális, mivel nekem eddig 50cm is jó volt 6 méterről! és mivel úgyis az anyagiak határozzák meg a vásárlásom, tehát szeretném ebből a pénzből a legjobbat kihozni, amit csak lehet, ezért is vagyok itt, hogy tanácsot kérjek!)

    Kinéztem a Samsung 32C530-ast meg talán az LG 32LK530-ast!

    A samsungról jókat olvastam, ebbe a kategóriába, annyi a problémám csak, hogy az 50Hz-es lenne, ami mondjuk nem tudom mennyire zavarna engem a régi tv-mhez képest valószínű fel sem tűnne semmi ugye? Viszont azt mondták, hogy a médialejátszási képességei elég jók ami azért lenne fontos mert USB-ről szándékoznék egy-két filmet megnézni (nem feltétlen HD minőségbe) ezen kívül csak sima adást nézegetnék rajta, nem digitálisat, csak az alap ingyenes műsorszórást pl.: Forma-1!
    Az LG az 100Hz-es lenne viszont nem tudom milyen jók a lejátszási képességei, nem találtam róla semmilyen tesztet így gyorsba!

    Érdekelne, hogy mi ezekről a véleményetek, erről a kettőről, vagy tudtok-e ajánlani valami best buy-t ebben az ár kategóriában?

    Előre is köszi a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    Ide kell írni majd valami frappánsat...

Aktív témák