Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • OddMan

    őstag

    válasz BBéci #9937 üzenetére

    Akkor már inkább a G30, mert alig van különbség árban a kettő között, legalábbis 42"-os képméretben.
    Amúgy én hatalmasat csalódtam a mostani LED-es tévékben. Számomra azt derült ki, hogy ezek az "Edge LED" tévék rosszabbak képminőségben és sajnos visszafelé fejlődnek a régebbi LED-es tévékhez képest. :(
    Amúgy nekem eddig is Pana plazmám volt csak most odaadom az ősöknek nekem meg kellene venni valami újat.

    [ Szerkesztve ]

    ''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

  • Champipi

    senior tag

    válasz BBéci #9937 üzenetére

    "Az idei LCD tévéknek csak kis részével találkoztam, ennek ellenére biztos vagyok abban, hogy az azonos árért kaphatóknál mindenben jobb a G20."

    De azért a plazmának is van hátránya, miszerint beéghet ha balfasz vagyok, meg csillog. Amúgy nem mondom h egyik jobb mint a másik, csak sajnos nem tudok dönteni. Bár jelenleg a HD Ready 50" plazma áll nyerésre, de ha elég plazma szopós sztorit olvasok, lehet inkább egy kisebb LCD lesz.

    Edge LED témában: ez ugyebár a peremben világít. A CCFL hátulról tolja a fényt ha jól sejtem. Akkor viszont csak annyi előnye leeht az Edge LED-nek, hogy vékonyabb, és kicsivel kevesebbet eszik. Bár van LED-ből is backlight-os, de az nyilván jóval drágább, sejtésem szerint.

Aktív témák