Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlrose32

    őstag

    válasz tsyl #4764 üzenetére

    Sony....a négy betűért fizetsz 30-40eFt-os felárat
    LG....Lucky Goldstart... mit mondjak az utóbbi időben kicsit összekapták magukat, de volt egy-két kiforratlan konstrukció
    Samsung....a kijelzőik nincsenek a helyzet magaslatán, főleg a 1010 után gyártott modellekben.
    Panasonic...tartotta magát amíg tudta, de végül nem tudott versenyezni a fogyasztói társadalom kihívásaival, végül befelyezte pl. a plazma gyártást, biztos mert túl sokat mentek hiba nélkül.
    Török és noname csodák.....ár érték arányban jók, nincs gáz ha két év múlva ki kell dobni, jöhet a következő

    Köszöntünk a fogyasztói társadalomban, hallgasd meg a reklámok bűvös ígéreteit 4k...ívelt...3D ...10000000Hz, vedd meg rögtön plafonáron, használd amíg a garancia le nem telik, aztán dobd ki és megint varázsolódj el egy új bűvös sok esetben kihasználhatatlan funkciótól!
    Ennyi....
    Speciel én még soha nem vettem új tévét, jó nekem a 3...4...5 éves mikor milyen van, ha 3D-t akarok elmegyek egy új filmet megnézni a moziba (vagy kinézek az ablakon), mert rohadtul nem vagyok kíváncsi pl. a "Reszkessetek betörők 324. ismétlésének 2D to 3D konvertjére. :DDD

    06703896891

Új hozzászólás Aktív témák