Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mynames

    senior tag

    válasz #32577792 #2549 üzenetére

    Szia!

    Azért én kikérném a tanácsod engedelmeddel, mert én már nem sokáig bírom húzni a hitelfelvételt...

    Új lakás, 10.2 m Ft, egyedüli tulaj lennék, de a szüleim (61 és 62 évesek) bevonhatók kezesnek + az ő lakásuk + van egy üres telkük is (kb 6,5m a forgalmi értéke)
    Jómagam külföldön dolgoztam 11 hó 6ig, most pedig itthon 12.01-től. Itthon br. 200e ért eladtam a lelkem is :O

    Van egy lakáskasszám (323-as mód) 3. év jár most le. Eddig 6.2 m fizettem be.
    Az épület kb 60% befejezést márciusra igérik.

    Én ugy gondoltam, h a lakáskasszát 4 évre módosítom, és majd azzal tőkét törlesztek, mert ott csak az az áthidaló hitel van, ami nagyon ok, és nem is elég (csak 3.3m ft)
    Eddig az alábbi helyeken érdeklődtem:
    OTP: elhajtottak mert 3 hó munkav-t kell igazolni (már felment 6-hóra asszem)
    Erste: 3 hó mv kell és 4M-ra 33e a törlesztő 20 évre, vagy szab.fel hitel akár azonnal és akkor uo kondiciókkal 44.5 a törlesztő
    Credithill:3 hó mv kell és 4M-ra 30e a törlesztő 20 évre

    Te mit gondolsz?

    thx,
    mynames

    ps.: az építettő azt mondta h a szerződésbe bele kell irni , h honnan veszem fel a hitelt. Ez igaz? És ezért szerinte minnél hamarabb végleges szerződést kell kötnünk. :F
    + azt mondta h kössek biztositást a lakásra mert ha pl törik az üveg az az én károm!!! :(( na ezt kurvára nem hiszem mondjuk...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák