Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz Winner_hun #3692 üzenetére

    Egy pillanatra megijedtem, másik avatar jött be....de mostmár okés.

    Még nem foglalkozik velük, de ez változni fog, ha kialakul a személyisége. A kanokat biztos gyilkolni fogja, a szukákkal meg majd haverkodik, persze ha már rájött, hogy az. :P

    Pár napja este jártam be a kocsival és szokás szerint nem zártam el a kutyust, ilyenkor leveszi a szagmintát a szomszéd előtt lévő bokrokról, aztán meg is jelöli faxán, levél persze nuku rajta. :DDD
    Ahogy begurulok a kocsival ő is bejön a kapun belülre, de aztán egyszer csak kilépett újra, én utána és abban a pillanatban odakapott a srác kezének, de el is engedte egyből. A nyakánál fogva kellett beerőszakolnom az udvarra és bezárni a kaput. Aztán a srác közben ment tovább, én utánamentem, megnéztem a kezét/kabátját és semmi gond nem volt, csak meg volt ijedve. Elnézést kértem tőle, igaziból nem számítottam rá, hogy jön ott valaki, csak a 2. szomszédom szokott ilyenkor mászkálni, őt meg csípi a kutyám, még sosem volt gond abból, hogy járókelőre támadt volna. Kellemetlen volt na, szegény gyerek halálra volt rémülve, meg is szorítottam jól a kezét, talán ő is érezhette, hogy nem kell ilyenre többet számítania és nyugodtan elsétálhat a kapum előtt. Azóta nem is engedem ki, fenének se hiányzik a konfliktus. :)

    niyabinghi: Na látod, megy ez. :K A kutyákra vagy magadra értve? :DDD :P

    De mér' ződ' a kutyák lába vége? :D

    Kidus: Biztos fajtafüggő ez is. Én még olyan Német Juhászt nem láttam, amelyik nem így viselkedett volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák