Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blendész

    tag

    Sziasztok!
    Mivel egy év alatt másodjára omlik össze az egyik külső usb-dokkolóban lévő winyóm fájlrendszere (ntfs-ből raw lett, az adatok egy része tűnik menthetőnek csak, a winyó amúgy 100% a hdsentinel szerint) elgondolkoztam, hogy lehet, hogy el kéne engednem ezt az usb dolgot és vhogy egy sata szálat kivezetni közvetlenül a gépből.
    Van ehhez bármi tipp, tapasztalat?
    A könnyű cserélhetőség és egyben kapható megoldások előnyt élveznek, de nem riadnék vissza egy kis barkácstól sem, ha ez megoldást jelentene a problémámra.

    [ Szerkesztve ]

    www.meszlenyiandras.com

  • blendész

    tag

    válasz arcitec #6273 üzenetére

    Köszi!
    Másik külsőről soha nem másoltam a problémás winyóra, ellenben róla pendrive-ra sokszor, ha ez is számít.
    De nem igazán sikerült egyik esetben sem pontosan beazonosítani a meghibásodás időpontját, egyszer csak nem értem el a winyót.
    Esetleg meg tudod írni, hogy neked melyik megoldás működött?
    Recuvát próbáltam, minimális sikerrel, illetve a minitool freet, ami egy hétig(!) mélyelemezte a winyót és nem tudom meddig folytatta volna, leállítottam. Bár sok visszaállítható fájlt listázott ki, de így sem az összeset. Majd az egy hét után kiírta, hogy 1 Gb-ot állíthatok vissza ingyenes verzióval vagy pedig fizessek. Hát, nem kicsit húztam fel magam ezen a görény marketingen, mivel előtte semmilyen korlátozást nem tüntetett fel láthatóan ez a "free" program.

    www.meszlenyiandras.com

Új hozzászólás Aktív témák