Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz beg #55941 üzenetére

    Akkor vissza ON-ba!

    PayPal úgy néz ki megszivatott...

    Röviden: banggood rendelés, hibás termék megkapása - dispute - vita - visszaposta - cím - visszapostázva magyar ragszámmal - élő ragszám mellékelése a vita válaszba... és lezárták, hogy nem érvényes a szám!

    Amikor direkt megadtam mindent... a ragszámot, a magyar nyomkövető oldalt (posta.hu/nyomkovetes) és a 17track-es nyomkövetést is... még direkt leellenőriztem mielőtt beraktam - elküldtem, hogy él-e már a szám... mert azonnal nem élt, csak egy fél-1nappal később! Így csak akkor mellékeltem!

    És lezárták, hogy nincs tracking szám, nem érvényes a track amit adtam... (és nem kis tételről van szó... ~100$-os termék)... valahol lehet fellebbezni!? érdemes!? volt már valakinek így sikere!? (próbálok keresni kontaktot a paypalon... de nagy semmi... egy zárt az egész.. semmi elérhetőség panaszra - kivizsgálásra... így asszem jó 5év után első "nagy értékű szivatásomat - buktámat benyeltem"

    (öröm az ürömbe, hogy csak "készüléket küldtem vissza - kértek", így mondjuk a fele összeg a teljes bukó ~50$ (mondjuk számomra ez sem kis tétel)

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák