Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz kgymac #9325 üzenetére

    Köszi mindenkinek a választ...

    (#9325) kgymac
    (#9327) b0bcat
    (#9328) szilicium97

    Hát persze... hülye én se vagyok, tudom hogy mennek a dolgok... csak mondom megkérdem ti mit tennétek...
    Close-olás után tudom, hogy tehetlen lennék, mivel mondom még a bolt rendszeréből is eltünt a rendelésem!
    (míg múltkor "csak" cancelled lett)
    Meg azért elolvasom még ha angolul van is, hogy mit ír és ilyenekután csak a paypal-nak hiszek, nem a dx-es chat-es gyereknek... Zárjam le aztán... persze! (volt már dispute-om, claimem, akár elveszett csomag, akár eltűnő ebay-es eladó, stb. miatt nagyjából képbe vagyok a dolgok menetével)

    De azért durva, hogy ennyire az ellenkezőjét állítja a dx-es chates forma és a paypal...
    "For example, if the seller is offering a refund, wait until the funds are in your PayPal account before closing this dispute."

    Azaz hogy míg dispute van nem refundolhat... hát de basszus azért indítottam a dispute-ot mert totál eltünt a rendelésem a rendszerükből... áh najó csak felidegesítem magam ezeken... na látjátok, ezért mondjuk hogy csak paypal-al a háttérbe vásároljatok külföldről... (ha most ezt egy random áruház eljátssza, megnézhetném magam, így azért van esély, hogy ha késve is, de pénzemnél leszek)

    Na majd még párnapont azért rájuk írok chat-en... lehet kifogok egy másik emberkét, aki szó nélkül refundol...

    Szal arra jutottam, hogy várok 1 hetet, hogy válszoljanak a dispute-ra, ha semmi, akkor ezután átváltoztatom claim-re... (azért várok 1 hetet, mert elég fura lenne nem, hogy 1 nap után dispute-ról claimre változtatom - meg szerintem nem is lehet, meg úgymond kell esélyt adni az eladónak a vita megoldására... erre adok 1 hetet, aztán lépek! Talán így tudok kijönni belőle a legjobban... nem a leggyorsabb módja, de talán a legbiztosabb!)

    VISZONT EZUTÁN SENKINEK SE AJÁNLOM A DX.COM-OT! !!!
    (pedig féléve teljesen korrekt bolt volt, most viszont 1-2 héten belül másodjára szopat meg - várakoztat)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák