Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz ccs2929 #8741 üzenetére

    Hello!
    Igen + ÁFA! (27%)
    De itteni fórum és saját tapasztalatok alapján ha sima "lassú"postával (CN-HK-SG) rendeled 90%,hogy átjön áfa,vám nélkül, de ha gyorspostával-futárral (EMS-DHL-FedEX-UPS), akkor fordítva max. 10%, hogy átjön, szal itt inkább biztos a plusz áfa-vám fizetés!

    (#8750) kisbrekes100
    Indítsz egy vitát, ha sikerül megvitatni, akkor az eladó visszaküldi a pénzt, ha nem akkor a paypal dönt a bizonyítékok ellenébe... de úgyebár legtöbbször az ember jogosan "vitatkozik" és kb.99%, hogy visszakapod a pénzt, nekem csak pozitív tapasztalatom volt ilyen ügyileg (akár pl. eltűnt ebay-es eladónál, stb.)

    (#8751) Crytek
    Nekem még életembe nem romlott el memóriakártya, pedig "gyagyijaim" is vannak és van jó pár legalább 10-15db szal nem értem miért izgulsz a garancia miatt... a memóriakártya nem nagyon az az elromlós dolog... ezért is adnak ezekre életgaranciát szinte! De ha ennyire "parázol" vedd itthon drágábban, csak akkor nem értem miért akarsz külföldről rendelni... Amúgy szerintem is az EU-s központjukba kell postázni vissza a hibásat...

    (#8755) dReFiX
    Addig örülj! Én folyton CN-s postával kaptam (bár mostmár mindenhol reklamálok, hogyha lehet ne CN-el küldd)

    (#8757) sagesz93
    Törölték a rendelésedet... valószínűleg visszakapod a pénzed automatikusan!
    De ha kell írj rájuk, hogy most mivan...
    De ha visszakapod a pénzed, akkor biztos küldtek róla e-mailt
    Ezután 2-3 munkanap miíg visszakerül a bankkártyádra a pénz

    (#8759) vegyszer
    Nekem dx-es tapasztalatom
    itt kezdtem el először külföldről rendelni ~1éve
    Régen gyorsan 2-3nap alatt feldolgozták a rendelést - postáztak!
    De sajna CN-el
    Pár hete újra bepróbáltam, de 1 hét után se tudták feldolgozni a rendelésemet, így refund-ot kértem
    Viszont chat-en tudtam kérni, hogy ne CN-el, hanem SG-vel küldják, szal elvileg tudod variálni a postát, de külön kérni kell, amúgy CN-el küldik!
    De én nem ajánlom!
    Én balga újra bepróbáltam, de megint 1hete semmi infó nincs még, ma már rájuk írok, hogy mivan, lesz-e valami....

    (#8760) b0bcat
    Ja volt itt olyan beszámoló, hogy DHL-el küldte valós 200$-os érték volt rajta és gond nélkül (értsd ÁFA-VÁM nélkül) megkapta... persze ez a 100-ból 1eset!
    Röviden lassúpostával max 10% az esély, hogy vámon akad, míg gyorsposta-futár esetén fordítva 90% az esély!

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák