Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz SamsungFAN #35873 üzenetére

    Jogos neked viszonylag átlagos - jó időt futott!
    De neked pl. 8nap után dolgozták fel a rendelést (ez a banggood része)

    ugyebár 04.09-ei rendelés 04.17.-én (itt a 8nap) kérték ki a TN-t és még aznap feladták!
    Után meg újabb 8nap alatt az országba volt és utána még 13napot szöszölt a vám/belföldi posta...

    neked: 8nap+0nap+8nap+13nap=29nap
    (banggod feldolgozás + tn kikérés/feladás + külföldiszállítás + vám és belföldi szállítás)
    összesen ~29nap lett neked! Ez az átlag szállítás, amit mindig írok, hogy aki külföldi rendelésbe gondolkozik, minimum 1hónappal számoljon - mindenestül! Neked hozta a papírformát!

    nekem meg most: 9nap+6nap+9-edik nap és még kitudja mennyi lesz+??nap=??nap
    (banggod feldolgozás + tn kikérés/feladás + külföldiszállítás + vám és belföldi szállítás)

    De nekem most: 9.napon dolgozta fel a banggood a rendelést, viszont utána még kellett 6nap, hogy fel is adják, neked ez pl. rögtön még aznap volt... szóval nekem már +1hét csúszásba vannak a tiédhez képest, és ez a banggood sara! A maláj posta még javíthat az én megítélélesemen, de a banggoodnak köszönhetően már -1héttel vagyok (a tiédhez képest, meg úgy az átlag feldolgozáshoz más webshopokkal kapcsolatban is)

    Konkrétan ugye neked 29nap lett a végeredmény, én meg most a 24.napon vagyok és még semmi infó nincs a csomaggal... szóval idáig a banggood-nak mínusz pont részemről... a maláj posta 9.napon vagyok velük, így még róluk pontos véleményt nem tudok... ez a jövő zenéje lesz! De sok jót nem olvastam eddig róla...

    És amúgy kapásból 5embert tudok, aki szintén május elején rendelt banggood-ról! és az ő TN-jük sem túl rózsás... (ott is megbukott a banggood feldolgozási / feladási ideje és a maláj posta se teljesít túl jól egyenlőre!)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák